Skocz do zawartości
Forum

Dwóch takich co namącili w głowie.


Gość Danuuura

Rekomendowane odpowiedzi

Los tak chcial,ze bylam kilka miesięcy z Lukaszem. Lukasz nic do mnie nie czul aż mnie porzucił.Postanowilismy ze zostaniemy przyjaciółmi mimo to. Jego przyjaciel Krzysiek zdawał sobie sprawę z tego ze Lukasz do mnie nie czuje nic i mi tego nie wyznal. W tamtym roku z Krzyśkiem kręciliśmy. I to byl blad zaczynac z przyjacielem swego byłego. No ale cóż,kilka miesięcy byliśmy. I tak się skladalo ze Krzysiek kilka lat do tylu poznal Edytę. A Edyta wtedy byla z kims innym,a Krzysiek byl w niej zakochany od dawna nawet wtedy gdy byl ze mną. Lukasz wiedzial ze Krzysiek mnie nie kocha tylko czeka na Edytę i ukryl to. Gdybym wiedziała nawet bym nie pomyślała o Krzysku. Obaj panowie w żywy,jawny sposób zrobili ze mnie nie powiem kogo i dzialali ze sobą. Niestety dowiedziałam sie o tym zbyt pozno. Teraz sa obaj w związkach. Lukasz z Marta a Krzysiek z Edyta. Mimo,to Lukasz probowal zrobic sobie ze mnie kochanke. Krzysiek to samo. Niedawno jeszcze mieliśmy kontakt kolezenski. Teraz niedawno dowiedziałam sie ze Lukasz sie zareczyl a Krzysiek ma juz wzór pierścionka na zaręczyny. Pozbieralam wszystkie fakty i plusy,minusy i wygarnelam Krzyśkowi,ze zrywam z nimi kontakt.Poblokowalam na fb,telefonie,smsy.Nie mialam ochoty zgadywać czy to prawda ze Krzysiek sie zaręczy a pisal mi w mailu ze jego Edyta mocno się awanturuje i sie zle dzieje. Uznalam ze obaj ze mnie mieli rozrywke i specjalnie mnie jeden z nich poinformowal o szczęściu. Po tym jak zabkokowalam Krzysiek pisal w zablokowanych ze ja się obrazam prędko itp. Drugiego pana nawet nie informowalam o blokadzie. Czy ja winna jestem jakies wyjaśnienia ktoremokolwiek? Szczerze mówiąc mialam po dziurki w nosie tego ze potraktowali mnie jak jakies zapasowe byle co.

Odnośnik do komentarza

Niby czego jeszcze miałabyś szukac w znajmości z którymkolwiek.

Info dla Ciebie- słabo ropoznajesz ( a może nie słabo ale jakby za póżno) odczucia męzczyzn. Zadajesz się (wg siebie na poważnie) z męzczyznami, którzy jak teraz piszesz ,nie są wcale Tobą zainteresowani. Z nimi nie masz już o czym gadać , ale przypomnij sobie początki tych znajomości- kiedy i po czym mogłas czytać, ze dla ich obu i kazdemu z osobna jestes potrzebna tylko jako taki zapychacz czasu. I zapamietaj te sygnały, lub jakies podobne i na przyszłośc tak głupio się nie nabieraj.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ich zablokowałaś, że zerwałaś z nimi znajomość. Z niczego nie musisz się tłumaczyć.
Trafiłaś na fałszywych ludzi, którzy cię oszukiwali i nie traktowali poważnie.
Dałaś się wykorzystać.
Trudno, tak się zdarza, mam nadzieję, że w przyszłości lepiej ci się będzie powodziło, wszak uczymy się na błędach.

Odnośnik do komentarza

Może zaboli, ale skoro pytasz , to przytoczę Ci taki żart słowny:

Spotykają się po latach dwie przyjaciólki i tak sobie przy kawce gadają.
Jedna mówi: Wiesz, parę lat temu wyszłam za mąz i nie żałuję swojego kroku.
Na co druga z nostalgią w głosie: A ja swojego kroku nie żałuję a za mąz jakoś wyjśc nie mogę.

Z facetem jak się spotykasz to podtrekst erotyczny wisi miedzy wami ale najpierw realizuje się plan przyjacielski. Czas powinien być spędzany miło, bo mimo ze on wygląa fajnie , w oczy zagląda , za ręke łapie, całusa chce skraśc to nic o nim nie wiesz. Tak jak nie z kazdą dziewczyną Ci po drodze jako bliższa przyjaciólką tak i nie z kazdym facetem warto byc w dobrych relacjach. Będąc samą w porządku obserwujesz do jakiego stopnia jest on Tobą zainteresowany, czy jesteś dla niego ważna, czy liczy się z Twoim zdaniem, czy chce Ci być pomocny w sprawach małych jak i większych. Jesteś szczera, ale nie do bólu. Okazujesz mu zainteresowanie, ale umiarkowane, nawet jak jestes zauroczona nim to nie opowiadasz , ze w myślach jestes już mamą waszych wspólnych dzieci. Faceta ,oprócz wątków erotycznych ocenia się jak kazdego człowieka- jaki on jest w stosunku do swoich najbliższych, jakich ma przyjaciól, jakie obyczaje panują w jego domu ( może tam kobieta to służka u panów ojca, synów- nie mająca swojego zdania).
Masz rozowe okulary na nosie, ale nawet przez nie starasz się bez emocji choc trochę przyjrzec się temu,z ktorym się spotykasz.

Gdy się rozstajecie ( bo jednak nie wyszło) to jesli tylko się spotykałaś i mialas większe plany niż życie przyniosło to jednak łatwiej sobie wytłumaczyć, ze szkoda, ze żal ale widocznie ten to nie ten.
Gdy jednak juz pozwoliłas sobie na wprowadzenie calego arsenalu erotycznego w związek, to gdy rozstanie następuje zbyt szybko to czujesz się jak chusteczka jednorazowa, po wykorzystaniu element niepotrzebny, zbędny.

Czyli to dla własnego bezpieczeństwa nie nalezy zbyt szybko wszystkimi swoimi atutami obdarzać wybranka.
Jak nie raz pyta się dziewczyny, czemu tak szybko zdecydowała się na tak gleboki rodzaj związku ona odpowiada, bo inaczej on odszedłby do innej/innych, które byłyby ode mnie chętniejsze. I to może być prawdą- jeśli kobieta i męzczyzna nie starają się stworzyć ogólnoludzkiego porozumienia, tylko bazują na najbardziej prymitywnych instynktach to ich związek bywa burzliwy ale rzadko trwały. Jesli facet jest na etapie: tyle wokól pięknych kobiet i trzeba je jakoś pokosztować, popróbować to czy mu oddasz dużo czy malo to i tak sprawa ogólnie będzie krotkotrwała, ale dla kobiety zostawionej przez niego jest jednak róznicą czy umie szybko potraktowac to jako swóją kolejną nieudaną próbe wniknięcia w świat mężczyzn, czy poczuje się oszukana i wykorzystana.

Czyli równiez dla ochrony własnej psychiki nalezy wykazywać się pewną wstrzemięzliwością.

Teraz czasy takie, ze pary żyją w związkach nieformalnych, czesto nie rejestrują tego jako małżeństwa. To jest pewne nowum, symbol naszych wspólczesnych czasów. Ale podchody męzczyzn celem zaliczenia kobiet, są stare jak świat. I w kazdych czasach dziewczyna musiala jakoś umiec rozrózniać czy facet jest nią zainteresowany naprawdę, czy: " jak sięgał, to
przysięgał".Kiedyś sposoby na zabezpieczenie się przed ciązą ( antykoncepcja) byly w powijakach i zostawała taka i pokiereszowana psychicznie i z dowodem swojego braku dbałosci o cnotę w postaci nieślubnego dziecka. Byla wytykana palcami, lub jak byla dośc bogata, to tata szybko znajdował jej za odpowiednio pokażny posag męza (rodzaj udobruchania i przekupstwa, najczęsciej jeszcze w ciązy), który firmował to dziecko.

W kazdych czasach dziewczyny musiały umiec rozpoznawac sygnały płynące od męzczyzny.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, komu chciałabyś coś wyjaśniać. Zawiodłaś się na partnerach, z którymi myślałaś, że łączy Cię coś więcej. Oni jednak zadrwili z Ciebie i Twoich uczuć. Kiedy się zorientowałaś, jaka jest prawda, zakończyłaś z nimi kontakt. Cóż tu wyjaśniać? Nie masz ochoty na rozmowy z nimi, to po prostu się nie odzywasz. Nie widzę potrzeby, by jeszcze dodatkowo się przed nimi tłumaczyć. Na przyszłość nie wchodź tak łatwo i szybko w nowy związek. Daj czas na poznanie siebie i sobie czas - na poznanie partnera. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...