Skocz do zawartości
Forum

Jak określić swoje uczucia względem byłego?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 21 lat i pewien problem z byłym. Byliśmy razem dość krótko, jednak rozstanie nie zakończyło naszej relacji. Spotykaliśmy się dalej, dalej ze sobą sypialiśmy, tylko on podkreślał, że nie chce ze mną być. Jednak jego zachowanie, gdy byliśmy gdzieś razem bywało różne. Nie przestaliśmy się widywać z powodu wspólnych przyjaciół (moi zostali jego przyjaciółmi, jego - moimi, tak nas na wzajem polubili). Po jakimś czasie pokłóciliśmy się i przestaliśmy do siebie odzywać, po czym on odezwał się pierwszy. Mam zbyt miękkie serce, więc znowu zaczęliśmy rozmawiać, znowu parę razy ze sobą spaliśmy. Spędziliśmy razem znowu sporo czasu, po czym on znowu sie obraził. Nie wiem co robić, nadal mi na nim zależy, ale nie chcialabym już z nim być. Jednak to, że mi zależy hamuje mnie przed poznawaniem innych osób czy wychodzeniem na randki. Boję się, że go stracę w 100%, czego nie chcę. Nie chcę też mieć z nim nadal kontaktu, bo boję się, że znowu zacznę żywić do niego jakieś uczucia. Sama już nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza

Zjeść ciastko i mieć ciastko...
Hi..hi.. uśmiałam się, co jest całkiem miłym początkiem dnia.
Nigdy nie pomyślałam że może być takie rozwiązanie, jak wyrzyganie, a tak na dobrą sprawę, to i kupę można określić, jako wydalanie ciastka...chyba zbyt puściłam wodze fantazji. Nie ważne.

" rozumiem o co chodzi, a opcja wyrzygania ciastka, które się zjadło, żeby mieć je nadal jest w sumie dość ohydna "
Jednak całkiem dobrze podsumowałaś wasze relacje.
To "zwrócone" ciastko, jest tym twoim obecnym i byłym chłopakiem. Coś jeszcze ci się kojarzy z przeszłości, pamiętasz, jaki był, ale obecnie to są nędzne resztki, które powinnaś z "obrzydzeniem" odtrącić.

A całkiem poważnie - powinnaś definitywnie zerwać z nim znajomość. Młodym łatwiej poznać nowego chłopaka, ponownie się zakochać i żyć normalnie.
A tak lata miną i zostaniesz na lodzie - sama.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...