Skocz do zawartości
Forum

Czy ktoś wie co to może być?


Filipson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Prowadzę w miarę aktywny tryb zycia. Mam pewien problem. Przed konsultacją z lekarzem chciałbym spytać się tutaj. Nie miałem nigdy problemów z sercem. Od kilku lat co kilka minut przeżywam tak jakby nagłe moje serce przestało pracować i od razu zaczęło. Jest to takie uczucie jakbym tracił dech i jest mi słabo. Cięzko to opisac. Jest druga objawa. Gdy stoję np. W kościele po kilku/kilkunastu minutach robi mi się słabo. Do tego dostaje jakby atak paniki i szukam nagłe miejsca by usiąść. Przyznam, że trochę się martwię i przeszkadza mi to w codziennym funkcjonowaniu.
Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Wolnyodoipumdlaludu

Przede wszystkim przestań chodzić tam, gdzie z uwagi na gęsty tłum jest deficyt tlenu i jednoczesna nadpodaż CO2 i innych wyziewów ciała, m.in. do kościoła. Masz 15 lat, rośniesz, serce może nie nadążać stąd słabsze (wzrost!!) ukrwienie i natlenienie mózgu. Dorośniesz, wszystko wróci do normy, a wtedy być może sam dojdziesz do wniosku że gdzie jak gdzie, ale w kościele atmosfera jest dla ciebie za ciężka i przestaniesz się tam zatruwać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...