Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, jeśli nałogowo palę papierosy?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat papierosy palę juz rok i od 2 dni zaczął mnie męczyć kaszel o odkrztuszaniem wydzieliny i i chrypa postanowiłem rzucić palenie ponieważ się przestraszyłem tych dolegliwości proszę o odpowiedź z jakimi konsekwencjami mogę się mierzyć

Odnośnik do komentarza

Musisz się liczyć ze złośliwym nowotworem płuc w niedługim czasie, dzięki wdychaniu smoły, metali ciężkich, sadzy, truzizn i substancji radioaktywnych w dymie. Nie ma lepszego samobójstwa niż palenie.

Będziesz miał bronchoskopie, poczytaj sobie jakie to fajne badanie jak ci przez usta wkładają bez znieczulenia rure do płuc.

Tak będzie za kilka lat, na dzień dzisiejszy idź do lekarza, pewnie nie obejdzie sie bez zdjęcia RTG klatki piersiowej.

Odnośnik do komentarza

Proponuje zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego.
Najprawdopodobniej dostaniesz kilka rozpoznań w kartotece:
F10.42 - uależenienie od substancji psychoaktywnych, F22 - zaburzenia urojeniowe z objawami paralogiki.

Nawet możesz próbować z tym starać się o orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - dostaniesz pieniądze. Warunek - powtórz psychiatrze co pisałeś w tych kilku postach.

Palenie jest samobójstwem i powinien to wiedzieć każdy. Podpal opone i wdychaj sobie dym z niej.

Odnośnik do komentarza

co to za porownanie z ta opona do papierosow ? przeciez po wdychanie smrodu z opony mozna sie skonczyc odrazu a palic mozna cale zycie i uprawiac sport.... zaloze sie ze to jakis mlody nieopierzony lekarzyk ktoremu sie wydaje ze poprzez wyolbrymianie zbawi caly swiat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...