Skocz do zawartości
Forum

To grypa? Boje sie powiklan


Gość Chorowitkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chorowitkaa

Witam. W czwartek rano obudzilam sie i laskotalo mnie w gardle. Ale pomyslalam ze to przejdzie bo juz czasami tak mialam. Kolo 16 zaczelam czuc dreszcze i okazalo sie ze mam stan podgoraczkowy. Kolo 23 juz mialam 38 C. Bol glowy. Noc byla straszna. Serce 120 bilo, miałam irracjonalne mysli, brednie jakies ( ze jak bede wolniej zasypiac to serce bedzie wolniej bic itp)
W piatek dalej goraczka, bol glowy, nawet lekkie skurcze nog , doszedl kaszel suchy i meczacy. Zazwyczaj meczy gdy mowie ( bo wtedy laskocze). W piątek wieczorem doszedl lekki katar( zaczelam kichac jak smok ).
Dzis sobota. Od rana 38.3C. Staralam sie nie zbijac jej i do 18 lezalam pol przytomna az nie wytrzymalam i wzielam apap. Goraczka spadla na 4-5 h i znów juz mam 38.4C.

W skrocie objawy:
-goraczka 38-38.5 C
-suchy męczący kaszel
-bol glowy
- oslabienie
- lekki katar lejacy ( przezroczysty) glownie z prawej dziurki
- brak bolu gardla

Martwie sie. Lecze sie objawiwo czyli syropy, Paracetamol, , pastylki ,duzo picia, soki z cebuli, burakow itp.

Czy to grypa? Jak dlugo moze mnie jeszxze trzymac? Ta goraczka jest tak męcząca... Nie pamietam kiedy bylam taka slaba. Jesli to grypa to jak uniknac powikłań? Cale dnie leze pod koldra, wstaje tylko na chwile cieplo ubrana. Ale od przyszlego tygodnia mam egzaminy na studiach bo koniec semestru i musze sie we wtorek i srode na nich zjawic:(
Wzielam w piatek neosine tak w eazie W ale wyszla mi wysypka na calym brzuchu i mama nie pozwolila mi dalej brac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...