Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość ciazy?


Floriana22

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zabawialiśmy się z chłopakiem. Najpierw on zajął się mną, uprawialiśmy petting. Później ja dotykałam jego, zaznaczam, że czułam, że mam wilgotne palce. Nie było wytrysku, ale on tymi samymi palcami, którymi dotykał dosc intensywnie sienie po jakiejś minucie znowu zaczął dosyłać mnie i delikatnie wprowadzał mi palce do pochwy. Stad moje pytanie, czy ta wilgotność ktora on na pewno tez miał na dłoni moze doprowadzić do zapłodnienia? Chłopak uwaza, ze penisa trzymał wlewem dłoni, a mnie dotykał prawą. Dodam tez, ze zanim mnie dotknął to dotykał pościeli. Bardzo sie stresuje. Istnieje jakaś obawa o ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość Floriana2

Bardzo przykro, że jak zwykle trafiają się takie negatywne komentarze. Choć rozumiem, pytanie jest idiotyczne. Ale doskonale chyba wiecie, że stres czasem zakrywa podstawowe zasady logiki. No bo czy ktokolwiek słyszał o jakimś przypadku ciąży z palca? Nie.

Odnośnik do komentarza
Gość do Floriany

brawo za trzeźwą samokrytykę. Faktycznie palec nie tryska spermą, ale na nim może się zaplątać mikroskopijny plemnik, podczas grzebania na penisie.
Plemnik, to stworzenie tak sprytne jak węgorz, potrafi płynąć pod prąd krwi i śluzu wydzielanego przez narząd rodny, by tylko dostać się na randkę z jajeczkiem; by po ok. 5-ciu dniach zainicjować ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...