Skocz do zawartości
Forum

Historia choroby i prośba o pomoc


Gość Kac.ric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich proszę o pomoc w odszukaniu mojej prawdziwej choroby . Od lutego zaczęły się moje udreki mianowicie źle samopoczucie i bóle w klatce piersiowej oczywiście brak oddechu przy atakach paniki teraz o tym piszę świadomie wtedy nie wiedziałem o co chodzi hospitalizacja co miesiąc i nic wizyty u kardiologa pulmunologa w tym próba wysilkowa echo spirometria gastroskopia wsio ok. Wysłany do psyhiatry jednak po przyjmowaniu leków miałem nadal lęki i te bóle w klatce piersiowej więc neurolog wysłała mnie na rezonans kręgosłupa i tam wykazało zmiany tzn. Dyskopatia na 6 dyskach z czym dwa uciskaja rdzeń kregowy neurolog powiedziała że od tego mogą być te bóle w klatce piersiowej Ale neurochirurg zaprzeczył i wykluczyl zasial we mnie znów niepokój bo może to serce lub płuca i znów mam lęki ze to zawał .... znów duszności w dodatku laryngolog stwierdził zapalenie blednika kręci mi się w głowie bóle żołądka biegunki co robić pomocy ???

Odnośnik do komentarza

Twój opis sugeruje zaburzenia lękowe. W psychiatrii obowiązuje zasada stopniowego zwiększania dawek leków aż do uzyskania optymalnego efektu leczniczego. Bądź w kontakcie z lekarzem psychiatrą. Zaburzeń tego typu nie leczy się jak kataru, nie przechodzą one po kilku dniach używania leków. I zbadaj tarczycę, zadbaj o dietę, aby nie brakowało w niej wapnia, wspomóż się do lata preparatem witaminy D3.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...