Skocz do zawartości
Forum

Czy zaryzykowac?


Gość Krolowalez221

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krolowalez221

Witam chcialabym aby mi ktos doradzil bo juz sama nie wiem co robic. W sierpniu zostawil mnie facet a teraz widze jak w pracy zerka na mnie kiedy niby nie widze a jak jest gdzies blisko to udaje, ze mnie nie ma i jedyne co powie to "czesc". Zalezy mi bardzo na nim i chcialabym sie pogodzic ale nie mamy zadnego kontaktu i z jednej str. Chcialabym sie do niego odezwac a z drugiej boje sie, ze juz jest za pozno, ze mu przeszlo.. Niech ktos doradzi co zrobic w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jest takie przysłowie, ktore nie zawsze, ale bardzo często się sprawdza." Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"- co na nasze znaczy, że jeśli się rozstaliście i to on Cię rzucił to nie ma co odgrzewać kotletów. Raz mu się spodobałas na tyle aby z Tobą zacząc znajomość i raz mu się nie spodobałas po bliższym przyjrzeniu ,na tyle aby Cię rzucił. I co masz ochotę na dalszą huśtawkę emocjonalną czy jak? On może teraz jest bez żadnej panienki, trochę mu nudno, to wzrokiem bada co byś powiedziała jakby się znow przybliżył. Pójdzie gdzie z kolegami na spotkanie, będzie mieszane towarzystwo i znów uzna, ze jednak już dośc dobrze Cię zna i z Tobą to nudno jednak jest , może ta inna, ktora własnie na tym spotkaniu poznaje, ciekawszą będzie. Przeciez jaby co, to znow będzie mogł bezkarnie do Ciebie wrócić- bo już raz tak zrobil i z otwartymi rękoma go przyjęłaś.

Trzeba się troszkę cenić. Nie spodobałas mu się kiedyś, trudno, było smutno i niemiło, ale juz to opanowałas , to po znów się na coś podobnego narażać?

Inni faceci tez bywają sympatyczni, przystojni i umiejący dbac o swoje dziewczyny- obejrzyj się dookoła, na pewno gdzieś takiego wypatrzysz.

Odnośnik do komentarza
Gość dammar14

Pokaz mu ze masz swoje zycie i dajesz sobie swietnie rade bez niego. Umawiaj sie z kolezankami do pubu tak zeby on slyszal, niech wie ze wychodzisz, ze nie jestes sama. To jest taka utrata wlasnosci przez niego, bedzie chcial cie odzyskac, ale czy naprawde bedziesz tego chciala? Jakies powody zerwania byly, wiec czy jest sens do tego wracac?
Zerwanie zawsze boli, ty poczulas sie odrzucona, nie mysl ze jesli z nim znowu bedziesz to bedziesz sie lepiej czula. Moze byc tak ze znowu cie zostawi.
Zacznij normalnie zyc bez niego, niech sobie zerka do woli, olewaj go, po prostu zyj.

Odnośnik do komentarza

Krolowalez221, chłopak Cię zostawił, a teraz nagle uzmysłowił sobie, kogo stracił i chce wrócić? A może Ty nadinterpretujsz jego zachowania? Chciałabyś powrotu, więc możesz doszukiwać się symptomów świadczących, że on też tego chce. Moim zdaniem, jeśli facet zdecydował o rozstaniu, to nie warto "wchodzić drugi raz do tej samej rzeki". Rozumiem, że rozstanie boli, ale daj sobie czas, wyciągnij wnioski i uwierz, że jesteś w stanie zbudować satysfakcjonującą relację z innym mężczyzną, który będzie Cię kochał i szanował. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...