Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem czy ciagle go kocham!!


Gość Zululuus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zululuus

Zawsze kochałam mojego chłopaka całym sercem i byłam z nim szczesliwa mimo ze w tym związku mozna powiedzieć byłam facetem i kobieta. Do naszej rocznicy byłam bardzo szczęśliwa.nagle nastał jakis kryzys (?)moj chłopak z romantyka,wrażliwego który dbał o mnie zawsze stał sie obojętny, nie wykazywał inicjatywy, nie mowil mi o niczym był jakie przygnębiony. Prosiłam o rozmowę olewał to. Nie doceniał tego jak bardzo byłam wyrozumiała i jak bardzo chciałam pomoc związkowi.przepraszal wybaczyłam mu i robił to samo,tak w kółko.mowilam codziennie co mnie boli chciałam pomoc mu to naprawić,ale olewał to.ostatnio chciałam zerwać ale zaczął plakac i prosić o kolejna szanse.dalam mu ostatnia ale przez 3miesiace ciągłego smutku i dawania szans przestało mi na tym wsyzstkim zależeć i wmawialam sobie ze mam go gdzieś. Teraz sie stara ale ja podchodzę z obojętnością do tego.czasem zadaje sobie pytanie czy skoro ciagle byłam nieszczęśliwa dalej go kocham. Chciałabym naprawić ten związek ale nie wiem Co robic. Miał ktoś kiedys z was taka sytuacje ze miał wrażenie ze przez kryzys przestał kochać partnera? Wyszliście z tego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...