Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje problem, jeśli chodzi o zdrowie stawów?


Gość 1...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat. Posiadam problem ze strzykającymi stawami, a mianowicie średnio co 1.5/2h strzykają mi kości , przy zgięciach na palcach dłoni. Co 3h naciągając głowę do barku (ruch wygląda jakbym chciał dotknąć prawym uchem prawego barku i lewym lewego) słychać nawet niekiedy po 3 trzaśnięcia. Mało tego potrafię strzykać kostką u prawej nogi w dowolnym czasie i dowolną ilością. Często wypychając klatkę piersiową do przodu po miedzy łopatkami strzyka mi w kręgosłupie. Unosząc ręce do góry odczuwam strzykanie w barkach . Żadnemu z tych dolegliwości nie towarzyszy ból, a występują one od 5/6 lat wstecz . Czy istnieje problem jeśli chodzi o zdrowie stawów?

Odnośnik do komentarza

tzw. krepitacje, czyli trzeszczenia, przeskakiwania w stawach, jeśli nie powodują bólu, to sa normalnym zjawiskiem. Niektórzy ludzie tak mają i na dobra sprawe nie wiadomo, co wywołuje ten dźwięk. Mi strzela prawie każdy staw. ;) możesz spróbowac posuplementowac się kolagenem lub glukozaminą przez jakiś czas i zobaczysz, czy to ci pomogło.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...