Skocz do zawartości
Forum

szukam przyczyny dolegliwości


piter83

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 34 lata, lecze sie na nadciśnienie i mam torbiele na nerkach(uwarunkowania genetyczne) to tak na wstępie, od pewnego czasu mój organizm sie buntuje i dodaje mi coraz to nowych atrakcji, zaczęło się od wizyty u urloga, dostałem cipronex na zapalenie prostaty w związku z zaburzeniami oddawania moczu i jej stanem zapalnym ,w trakcie antybiotykoterapii objawy spadły praktycznie do zera, po odstawieniu leku objawy bardzo szybko wróciły i pojawiły sie kolejne, po dziwnych objawach ze strony układu pokarmowego(zaparcia, śliskie stolece koloru żółtego) oddałem stolec na posiew i wyszła mi candida alb na dwa plusy, jestem w trakcie zmiany stylu życia i żywienia w kierunku aby pozbyć sie tego grzyba, jednak zastanawia mnie czy wszystkie moje objawy pochodzą od tego dziadostwa, mam zaburzenia widzenia(słaba ostrość), bóle stawowe, zaburzenia koncentracji, wpadam w depresje, szybsko sie męczę, jestem wybuchowy, puchna mi kostki - szczególnie gdy jestem w pracy za biurkiem, najbardziej dokuczliwe są zaburzenia ze strony układu moczowego, mocz raz ma barwę ciemna i jest go mało, raz jasną i sikam nie naturalnie dużo co do ilości wypijanych płynów, mam szczypanie podczas oddawania moczu, czasem słabsze ciśnienie moczu. Czy candida może powodować takie stany zapalne, czy jest to przyczyna pochodzenia nerkowego,?, czuje sie jakbym miał wiecznie zapalenie ukladu moczowego czasem z bólem w jadrach i pobolewajacych nerkach, dodam jeszcze ze kreatynina, kwas moczowy w normie, elektrolity ok,mocznik ok, w badaniu ogólnym moczu jedynie liczny śluz, posiew moczu w kierunku bakterii ok, glukoza na czczo 91, bylem u nefrologa i urloga (innego) oprócz torbieli na nerkach nic specjalnie na usg nie widać, co mam robić bo ciężko normalnie funkcjonować bez nerwów?, badać cukier glukometrem? zakwaszenie organizmu?, posiew moczu w kierunku candidy?, zadałem nawet serducho kompleksowo, jest ok, pomocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...