Skocz do zawartości
Forum

Kaszel mokry u dziecka + czerwone plamki na buzi


Gość mama8787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze Wy spotkaliście sie z podobnymi objawami u swoich dzieci. Mój synek ma 6 lat odkąd 1 października zachorował na bostonkę non stop choruje. Od ok 2 tygodni kaszle. Badały go 2 lekarki i osłuchowo jest czysto. Kaszel mokry wiec tylko jedno przychodzi mi do głowy czy to może być mukowiscydoza? :( Pani dr przepisana claritine na alergie ale póki co nie pomaga :( dziecko powinno mieć raczej wykonane badania w tym kierunku a nie byc faszerowane takimi lekami.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego myślisz o tej chorobie, sam kaszel ma różne podłoża, najczęściej związane z przeziębieniem , jeśli nie ma stanu zapalnego spróbuj leczyć tylko domowymi sposobami, bardzo dobry na kaszel jest syrop z czerwonego buraka ,podobnie się robi jak z cebuli.
Dziecko jest osłabione po tej grypie i łatwiej łapie infekcje.
Te plamki na twarzy mogą być alergią ale nie muszą, dlatego oprócz domowego leczenia podawaj tylko wapno , skoro ten lek przeciwalergiczny nie pomaga.

Póki co obserwuj, organizm może sam sobie poradzi z infekcją.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za sugestię. Aj człowiek się nasłucha naczyta i bierze do głowy takie scenariusze. Sama dziś wstałam zaflegmiona. Uszy zatkane, odrywająca się wydzielina. Bez kaszlu. Syn kaszle dalej....odwiedzimy laryngologa we dwójkę....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...