Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może zacznę od tego że mam 17 lat i obawiam się że mogę być w ciąży. Miesiączka spóźnia mi się 5 dni. Nigdy mi się tak nie zdarzało. Przeważnie albo pojawiały się troszkę wcześniej (1 dzie albo terminowo. Niestety między mną a moim chłopakiem doszło do zbliżenia. On jest przekonany że zabezpieczenie "dało radę" i nie było uszkodzone. Lecz ja nie mam tej pewności. Dodam że był to masz pierwszy stosunek. Kilka dni później powinnam dostać krwawienia. Nie pojawiło się i nie ma go do dziś. Testu nie robiłam. Dlatego zbliżam się do moich wciąż nużących i niepokojących pytań. Co powinnam zrobić? Oczywiście boję się powiedzieć mamie i chciałabym, żeby obeszło się bez jej wiedzy.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś zrobic test ciążowy z porannego moczu. Wynik będzie juz miarodajny. Nie zamartwiaj sie bo stres moze opóźnić miesiączkę. Ciaza to nie wyrocznia mam nadzieje ze wynik bedzie taki jaki oczekujesz. Nie bój się rodziców jezeli bylabys w ciąży na pewno nie zostawia Cie w tej sytuacji a pomogą. Każdy rodzic chce dobra dla swojego dziecka. Proponuje udac sie do ginekologa by przepisał tabletki anty dobre sa vibin mini. Trzymaj się ciepło daj znac jaki wynik. Powodzenia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...