Skocz do zawartości
Forum

Problem ze snem 3,5 mies. dziecka


Gość Monibar8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moją córka, a mianowicie ciężko jej zasnąć, w dzień pierwsza drzemka jest w miarę ok. Śpi ok 50 min. W wózku, kolejne trwają od 5 do 10 min. Jest ich z 3, oczywiście po każdej drzemce jest płacz, mała jest nie wyspana, marudzi już do końca dnia, wczoraj też tak spała ale widziałam że jest wyspana, po kąpieli ok 19:30 zaczęła trzec oczka to zabrałam ją do sypialni do łóżeczka, kilkanaście min. Śmiała się a później zaczął się płacz, po ponad 2 godzinach walki zasnela, codziennie tak jest, minimum usupiania to godzina, w nocy budzi się dwa razy na karmienie, w dzień zazwyczaj śpi niespokojnie, wierci się trzeba przy niej być cały czas, jeszcze następny problem to smoczek, chcę go do zadniecia ale co chwilę jej wypada i jest płacz, podkladam pieluche ale tak kręci głową że to nic nie daje, na noc też musi mieć i czasem przytrzymam jej ten smoczek i zaśnie, w dzień jak jej wypadnie we śnie to koniec spania. Chyba kilkanaście mamy już tych smoczkow i z każdym tak samo, tak jakby je gryzla. Już niewiem co robić, ten problem jest praktycznie od samego początku, karmie butelka. Jak mąż jest w pracy to aż mi się chce płakać z bezsilności, poradzcie coś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...