Skocz do zawartości
Forum

Ciążowe ktg w domu


Rekomendowane odpowiedzi

No,No, proszę , byłam pewna że ktg można zrobić tylko w szpitalu i to po wielkich bojach z lekarzem, który uważa że takie badanie nie są konieczne. Podłączył mnie dopiero przy porodzie .
Mało go interesowało że ostatni dwa tygodnie w totalnym stresie żyłam. Przewertuje googl z pewnością coś znajdę. Przyda się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

wypożyczałam ten sprzt pod koniec ciązy. Zamawiasz, przywozi kurier, łatwo się można nauczyc obsługi, masz dwie peloty które sobie podpinasz i gotowe, pomiary robisz kiedy ci pasuje, wynik przesyłasz do nich i zaraz masz odpowiedź czy jest ok.

Odnośnik do komentarza

Zamawiasz w firmie comarch, tu masz numer: 12 376-31-34 W sumie o wszystkim tam możesz pogadać z położna. Dzisiaj jest zdaje się od 13 do 15. Koszt 300 zł tygodniowo, bez limitu badań. Ja miałam to urządzenie i byłam bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

~anhelinka
A co jeśli nie jest ok? Przecież jak pojadę do szpitala to mi lekarz nie uwierzy na słowo, ze coś mi tam w domu nie wyszło jak trzeba.

Badania z urządzenia trafiają do położnej która analizuje wyniki. Jeśli jest cos nie tak to kontaktuje się. Do mnie raz zadzwoniła z prośbą o powtórzenie badania. Wszystko okazało się być w porządku. Jeśli coś się dzieje to położna może nawet wezwać karetkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...