Skocz do zawartości
Forum

O co jemu chodzi?


Gość DanusiaKusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DanusiaKusia

Spotykalam sie z Krzysztofem,znajomość byla krotkotrwala,nie doszlo miedzy nami do tego bo nie chciałam. On sie wsciekl i powiedzial ze nie chce mnie widziec na oczy i nie zyczy sobie nawet kontaktu ze mna przez tel.Latem sie urwal kontakt. Teraz mam innego partnera a on ma dziewczyne i mial ja takze na fb,ale predko usunal fote bo ona bardzo nie lubi fb.Niedawno widział mnie na fb z innym. Zaczął pisac do mnie jak mi w nowym zwiazku czy jestem zadowolona i jak mi sie mieszka w jego mieście - wie ze mieszkam tam gdzie on i wie ze blisko. Zaprosil mnie bym przyszła na zajęcia grupowe tam gdzie on mieszka. Mowil ze mialam szczęście ze wyrwalam sie ze wsi do domu i ze moje marzenia się spełniły. Powiedzial ze jego dziewczyna i on tworzą relacje oparta na braku planów na przyszlosc-ze nie chce z nią dzieci,ślub i ze mu tak dobrze. Powiedzial ze ona mnie chce poznać. A ja ze po co ?! Nie wyjaśnił wprost. Proponowal bym przyszła do klubu. Dlatego zeby co? Zeby nią sie chwalić? Zeby mi dokuczyć? Przeciez nie życzył sobie kontaktu.. Wiec nie wiem co mam myśleć. Co Wy myślicie o jego propozycji i o tej sprawie??

Odnośnik do komentarza

"Wiec nie wiem co mam myśleć."
A chcialas go przed soba i nami wytlumaczyc, ze opisalas, ze nie dostal tego czego sie spodziewal, to kontakt miedzy Wami sie urwał?
Nie dostal i sie martwi, ze moze inny dostanie. A on iles czasu poswiecil Tobie i odszedl tak bez nagrody, biedaczek. Biegnij za nim i go nagrodz, bo zechcial sie odezwac, zagaić, mimo ze ma dziewczyne i juz zwiazek z Toba zakonczyl.

Bardziej niepokoi mnie iz piszesz, ze masz Ty chłopaka a tu poprzedni typ wystarczy, ze gwizdnie a juz panika w głowie co robic, czego on moze chciec. Nic nie robic, tylko szybko zamrozic niby zyczliwa korespondencje, bo skoro wredny i bezwzgledny, to moze Ci w nowym zwiazku nabruzdzic i sama sobie bedziesz winna, bo lisa do ogródka wpuszczasz uprawiajac z nim jakkakolwiek korespondencje.

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam treść Twojej wiadomości. Zrozumiałam to w taki sposób, że spotykałaś się z mężczyzną, który miał i ma partnerkę, że nie życzył sobie z Tobą kontaktu, a teraz proponuje Ci spotkanie we trójkę - Ty, on i jego dziewczyna. Jeśli tak to wygląda, to po pierwsze, nie wchodź w tę relację jako "ta trzecia", a po drugie facet nie wydaje się godny zaufania, skoro spotyka się z Tobą, mając dziewczynę i jeszcze otwarcie twierdzi, że to związek bez przyszłości, bo nie chce ślubu, dzieci itd. Chyba w ogóle podchodzi mało dojrzale do relacji z kobietami. Zastanów się, czy chcesz przez niego cierpieć?

Odnośnik do komentarza
Gość Danusia Kusia

Obecnie ma partnerke,ja nie spotkałam się z nim od czasu kiedy się dowiedziałam ze jest kobieta w jego zyciu.Byl czas ze ja chciałam się spotkać i bylam wolna Ale jemu się nie spieszylo a teraz kiedy ma kobiete to cos kombinuje a przecież wlasnie teraz powinien nie chcieć mne widzieć.Tym bardziej na dzień dobry dziwne jest ze ,,ona chciałaby mnie poznac ''.. hmm a to ciekawe po co..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...