Skocz do zawartości
Forum

Czy można wykluczyć ciążę?


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie regularne cykle a zbliżenie bez zabezpieczenia. Od momentu dostania pierwszej miesiączki, za każdym razem pojawiają się one nie regularnie. Zazwyczaj co 30-40 dni, rzadziej co więcej niż ponad 40 dni. Ok 2 miesiecy temu wykryto u mnie nadczynność tarczycy, która ma wpływ na nieregularne cykle. Jednak od przyjmowanych leków miesiączka tym razem pojawiła się po 29 dniach. Zazwyczaj trwa ok 7 dni, przez pierwsze 3 dni jest normalne krwawienie, które stopniowo się zmniejsza i ok 6-7 dnia występuje już tylko plamienie. Moje pytanie brzmi czy podczas 7 dnia miesiączki, kiedy jeszcze utrzymywało się plamienie mogę zajść w ciążę po zbliżeniu bez zabezpieczenia ? Nie jestem w stanie wyliczyć dni plodnych i nie plodnych ze względu na strasznie nie regularne miesiączki. Do zbliżenia bez zabezpieczenia doszło 7 dnia trwania miesiaczki, trwało to przez kilkanaście sekund, nawet mniej niż 1 minutę, narzeczony nie szczytował we mnie, także sperma nie mogła dostać się do środka. Jednak nie mamy pewności czy nie wydostał się płyn ejakulacyjny. Chociaż zbliżenie trwało tylko chwilę, boję się, że mogłabym zająć w ciążę ? Co o tym myśleć i czy mam się czego obawiać w mojej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...