Skocz do zawartości
Forum

Mogę schudnąć biorąc tabletki anty i spalacz Jungle Girl burner?


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak, że kiedyś 3 lata temu przytyłam sporo i schudłam ok 15kg w 3 miesiące i to mi sie trzymalo do tego roku, na wakacjach zaczęłam brać vibin mini, ale też sporo jadłam niezdrowych rzeczy i to przyczyniło się do złapania sporo kilogramów, to trwało jakieś 3 miesiące i przytyłam jakieś 12kg wiec dosyć sporo w takim czasie, wiem że to przez obżarstwo i mało ruchu, zastanawialam się czy tabletki jakos wplynely czy to samo jedzenie, ale moja ginekolog powiedziala ze te tabletki maja najlepsze opinie wsrod jej pacjentek i ogolnie najmniej sie slyszy o skutkach ubocznych wlasnie z vibin mini. Teraz chce się wziąć za siebie, mam 3 miesiące do studniówki i chociaż 10kg bym chciała zrzucić, mam spalacz 7nutrition jungle girl fat burner, który ma bardzo dobre opinie, nie jest ciężki, skład też niby okej jest, uzywalam go rok temu i przy nim schudlam 6kg w miesiac, a normalnie bez niego dawalam rade max 4kg, dlatego przez te 3 miesiace chce go uzywac. Czy mogę stosowac te suplementy i vibin mini? Jak je brać? bo spalacz dawkowanie jest 2x 2 tabletki dziennie, jak biorę vibin o 7 rano to po 4h jak się wchłonie o 11 spalacz i pozniej np po 3 godzinach przed samym treningiem czy cos takiego? Czy one jednak nie beda na siebie oddzialywac jakos i moge wziac spalacz np o 9-10?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...