Skocz do zawartości
Forum

Rak prącia


Kuba000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem u siebie pewną zmiane odnoście mojego penisa. Otóż sprawa wygląda tak: Na początku zrobiło sie cos w rodzaju pryszcza poszedlem z tym do lekarza, ten zalecil mi przeklucie i wycisniecie tak tez zrobilem okej wszystko fajnie juz byłem szczesliwy ze wszystko sie zagoi i zaraz bede mial spokój. Od 2 dni mam coś w rodzaju krwiaka a pod tym jest cos dziwnie twardego. tak jakby jakaś substancja tam była jednak gdy chce to wycisnac zmienia to swoją postać ale po kilku minutach wraca do tej samej. Obawiam się że to nowotwór, naczytałem się na ten temat dosyć dużo i bardzo się martwie. Dodam też, że mam 16 lat i stulejkę częściową. Z góry dziękuje za pomoc. dodam zdjęcia jak było na początku i jak jest teraz (białe coś na drugim zdjeciu to maść na trądzik)

monthly_2017_10/rak-pracia_5202.jpg

monthly_2017_10/rak-pracia_5203.jpg

Odnośnik do komentarza

trafiłeś nie na lekarza, a, za przeproszeniem, debila. Dziecko, każda narośl jest nowotworem, lecz nie każdy nowotwór rakiem. Zrób tak: kup w aptece wymazówkę, do wymazówki na patyczek z wacikiem wyciśnij kroplę tej mazi, zanieś do laboratorium medycznego, poproś o wykonanie posiewu i antybiogramu. Z wynikiem biegusiem wal do pierwszego lepszego lekarza po receptę na antybiotyk. Bez antybiotyku się nie obejdzie, jeśli nie pomoże, to może być faktycznie rak, ale aby się upewnić musi być badanie onkologiczne: pobrany wycinek i wysłany do odpowiedniego laboratorium. Gdyby antybiotyk pomógł, to dla oczyszczenia organizmu z toksyn, i wyzbycia się różnego rodzaju wrzodzików, zastosuj terapię Gersona.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to kwalifikuje sie do wizyty u specjalisty. Jeżeli pomimo rady specjalisty nie widać poprawy to należy pójść jeszcze raz, ewntualnie zmienić lekarza. Jest to narzad intymny więc im predzej tym lepiej i nie sluchaj niektórych porad, ktore sa wziete z czapki. Lekarz zdecyduje czy cos Tobie przepisze i jaki będzie przebieg leczenia. Tutaj nikt nie da Tobie diagnozy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość do predmówcy

diagnoza jest jednoznaczna: wrzód z naroślą z powodu brudu bakteryjnego. Jedynym lekarstwem, na razie, to właściwy antybiotyk. Jeśli on nie pomoże, to badanie onkologiczne, wycięcie narośli, chemioterapia, radioterapia. A jeśli i to nie pomoże, to amputacja penisa i założenie kranika tylko do sikania. W tym przypadku o seksie albo waleniu konia nie ma mowy. Ale nie martw się, będziesz piał sopranem i w chórze Stuligrosza znajdziesz miejsce. Kranik będzie wygodą, bo nie będziesz musiał myć takiego "penisa". Daj znać jak poszło?

Odnośnik do komentarza

cyt.
Dodam też, że mam 16 lat i stulejkę częściową.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Na zdjęciu widać, że masz stulejkę całkowitą. Właśnie stulejk czyli przyrośnięty napletek do główki jest wynikiem braku higieny, czyli braku mycia penisa przy ściągniętym napletku.

Odnośnik do komentarza
Gość objaśnienie cd.

~STULEJKAA
cyt.
Dodam też, że mam 16 lat i stulejkę częściową.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Na zdjęciu widać, że masz stulejkę całkowitą. Właśnie stulejk czyli przyrośnięty napletek do główki jest wynikiem braku higieny, czyli braku mycia penisa przy ściągniętym napletku.

W wyniku braku mycia penisa, pod napletkiem mastka + brud powoduje stan zapalny, a on przyrośnięcie napletka do żołądzi.
Niektórzy tzw. debile, oszczędzający na wodzie i mydle, dają się obrzezać, czyli okaleczyć.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2017 o 17:00, Kuba000 napisał:

Witam, ostatnio zauważyłem u siebie pewną zmiane odnoście mojego penisa. Otóż sprawa wygląda tak: Na początku zrobiło sie cos w rodzaju pryszcza poszedlem z tym do lekarza, ten zalecil mi przeklucie i wycisniecie tak tez zrobilem okej wszystko fajnie juz byłem szczesliwy ze wszystko sie zagoi i zaraz bede mial spokój. Od 2 dni mam coś w rodzaju krwiaka a pod tym jest cos dziwnie twardego. tak jakby jakaś substancja tam była jednak gdy chce to wycisnac zmienia to swoją postać ale po kilku minutach wraca do tej samej. Obawiam się że to nowotwór, naczytałem się na ten temat dosyć dużo i bardzo się martwie. Dodam też, że mam 16 lat i stulejkę częściową. Z góry dziękuje za pomoc. dodam zdjęcia jak było na początku i jak jest teraz (białe coś na drugim zdjeciu to maść na trądzik)

monthly_2017_10/rak-pracia_5202.jpg

monthly_2017_10/rak-pracia_5203.jpg

Z ciekawości jak to się skończyło i jaka była diagnoza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...