Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę zajść w ciążę bez wytrysku?


Gość solusky

Rekomendowane odpowiedzi

Współżyłam z moim chłopakiem. Na początku było bez zabezpieczenia i trwało to 30 sekund. Potem już z zabezpieczeniem i trwało to 3 minuty. Wytrysku nie było. Nawet nie wiem czy błona została przebita, ponieważ ból był ogromny i przerwaliśmy stosunek. Miesiączke niby dostałam w terminie, ale była inna niż zwykle. Przez pierwsze 3 dni, był tylko śluz i troszkę krwi. Następnie 4 i 5 dzień krwienie było już normalne. Minęło już 22 dni i od paru dni boli mnie podbrzusze. Zdarza się, że w ciagu dnia nagle zaczynają boleć mnie oczy i chce mi się spać. Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jest możliwość zajścia w ciążę podczas stosunku, w którym nie doszło do wytrysku wewnątrz? Miało to miejsce dzień przed planowaną miesiączką, lecz miesiączki nie dostałam, ogólnie moje cykle wynosiły 28 dni, dodam, że dwa ostatnie wynosiły 35 i 28 dni. Miesiączka spóźnia mi się już 4 dni, dzisiaj rano przy oddawaniu moczu zauważyłam, że mocz ma w sobie trochę krwi. Jaka jest szansa na zajście w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...