Skocz do zawartości
Forum

Swędzące całe ciało i krosty


HarderBetter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, piszę tutaj bo już na prawdę ma dosyć.
Moja dziewczyna zaraziła się czymś w pracy kilkanaście dni temu, do teraz nie wiemy czym, ale większość jej koleżanek ma te same problemy i też nie wiedzą co to jest.
Objawia się to swędzącymi krostkami na ciele, nie ma reguły gdzie. U mojej dziewczyny są to uda, ręce, pośladki i brzuch.
Mnie wczoraj w pewnym momencie zaczęło swędzieć całe ciało (zwłaszcza pod ubraniem i pod włosami), sprawdziłem się w domu i u mnie też zaczynają te krosty wyskakiwać. Mam je nawet na skórze głowy pod włosami, a tak to głównie na rękach, udach i brzuchu, chociaż swędzi praktycznie całe ciało.
Byliśmy już u lekarza i każdy mówi co innego. Jedni są pewni, że to świerzb, a drugi znowu pewny jest, że to nie jest świerzb tylko np. przewlekłe zaraźliwe zapalenie skóry (pytanie z czego się bierze?). Do teraz nic nie wiemy.
Moja dziewczyna robiła badania pod kątem grzyba, ale nic nie wyszło, a na świerzba podobno nie ma takich badań.

Ktoś miał coś podobnego? Praktycznie całe ciało swędzi, o różnych porach dnia, nie cały czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...