Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co pomoże mi w byciu pozytywnym niezależnie od sytuacji?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co pomoże mi w byciu pozytywnym niezależnie od sytuacji? Odkąd pamietam, zawsze się przejmowałam gdy ktoś się na mnie krzywo spojrzał a nie daj Boże gdy ktoś wytknął palcem lub zaśmiał, potrafię myśleć o takiej głupocie przez cały dzień albo nawet i dłużej. Chodzę do szkoły gdzie takie rzeczy są na co dzień. Jest to uciążliwe i chce to zmienić, mniej się stresować itd. Czy są na to jakieś ćwiczenia? Jak być w wspaniałym humorze w każdym momencie.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję,że nie posłuchasz tego trolololo czy jak mu tam.
Namawianie do alkoholu nieletnich jest karalne,a pisanie tego na forum pomocowym, jest nieakceptowalne.
Jeśli masz problemy ze stresem w szkole,to zgłoś się po poradę do szkolnego psychologa. On od tego właśnie jest,żeby pomagać w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

Pokochaj siebie. Zacznij siebie akceptować, popracuj nad tym, naucz się tego.
Jak ty zaczniesz się lubić, to i inni zauważą że jesteś pozytywny i bardziej cię polubią. Uśmiechaj się często. Uśmiech przełamuje wiele barier.
Jak ty zaczniesz się lubić, to w każdym spojrzeniu nie będziesz doszukiwał się czegoś złego.
A jak już zauważysz krzywe spojrzenie, to od razu powtarzaj sobie - z dnia na dzień, coraz więcej ludzi mnie lubi i akceptuje.
Nie oznacza to, że wszyscy cię polubią, bo takie jest życie.
Ale ty w ten sposób, łatwiej zapanujesz nad negatywnymi emocjami.

Odnośnik do komentarza
Gość trololo888

~Lusy
Mam nadzieję,że nie posłuchasz tego trolololo czy jak mu tam.
Namawianie do alkoholu nieletnich jest karalne,a pisanie tego na forum pomocowym, jest nieakceptowalne.
Jeśli masz problemy ze stresem w szkole,to zgłoś się po poradę do szkolnego psychologa. On od tego właśnie jest,żeby pomagać w takich sytuacjach.

A niby po czym wnosisz że jest nieletnia?To że ktoś chodzi do szkoły nie znaczy że nie ma 18lat.I nie wiem co jest w tym nieakceptowalne. Alkohol rozluźnia i uwalnia endorfiny,czyli "enzymy szczęścia" które wpływają na poprawę samopoczucia. OP chciała rady to jej je dałem,nie wiem w czym problem.

Odnośnik do komentarza

Doradz jej też narkotyki,bo one to dopiero rozluzniaja i dają pewność siebie,co tam taki alkohol ,to niewinny soczek przy nich. Dwa kielichy i do szkoły na klasowke niech idzie...piatka murowana. A po czym ty sądzisz że jest pełnoletnia?.
W głowie się nie mieści ,że można tak pisać jak ty.
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia,to milcz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...