Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dwóch braci.


Gość Dajana30

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Diana i 6 lat temu poznałam przez Internet Dominika.Nie doszlo nigdy do spotkania na żywo bo zbyt duzo skladal mi propozycji. Mimo tego jest sympatycznym 37 latkiem.Pewnego razu zamilkl i wystraszylam się ze cos się stało i napisałam do jego brata.Jego brat ma 50 lat,żonę,dzieci. Byl mily i wyjaśnił mi wtedy przyczynę milczenia Dominika. Od słowa do słowa coraz czesciej ten starszy brat do mnie pisze. Prawi mi komplementy co jest niezręczne gdyż ja poznałam Dominika przeciez a nie jego.Dominik zaczął mi poprostu przeszkadzac dlatego ze nawet proponowal trójkąt i nie wiem czy to żart. Wiem ze nie ma w planach zakladac rodzine.Jego brat probuje nas zeswatać ale jest cos co spowodowało ze tu napisałam. Ten starszy brat mnie zaczepia i wspomnial o sexie. Tego juz za wiele. Co oni sobie mysla? Zamilklam bo nie wiedziałam co mam powiedziec ! Dominika uwazalam za przyjaciela. Brat niby chciałby bym się z młodszym spotkala a sam co wyrabia. Czy znajomość zDominimiem jest warta poznania sie na zywo czy to urwać? No i ten brat:(

Odnośnik do komentarza

A na dodatek ich ojciec jest ciężko chory wiec nie wiem dlaczego akurat w tym momencie ten starszy w wieku 50 lat wyslal mi zdjęcia erotyczne ściągnięte z Internetu. Teraz maja ojca w szpitalu wiec nie czas o tym mówić. Zbita z tropu jestem bo nie wiem jak się odezwać..

Odnośnik do komentarza

A jaki to problem zrobić sobie zdjęcie z kimkolwiek,czy założyć lub usunąć fałszywy profil na fb, nie wierzę ,że jesteś tak naiwna. Ile ty masz lat?
Po drugie jak można w ogóle utrzymywać kontakt z kimś takim, dlatego nie chce mi się wierzyć w to co piszesz, wg mnie wymyśliłaś tę historię, albo masz problemy zdrowotne...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...