Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jest jeszcze szansa?


Gość Martusia674

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martusia674

Kochani tak sie zlozylo ze odeszlam z pracy w tym samym dniu co moj manager w ktorym sie szczerze zakochalam. Przez caly czas pracy ( bylo to zaledwie) 3 miesiace nigdy nie udalo mi sie byc blizej z nim niz tylko na stopie sluzbowej. I wlasnie w tym ostatnim dniu wreczylam mu dosc ladna kartke pozegnalna zawierajaca komplementujacy go tekst , jednakze bez podtekstow. Byl dosc ucieszony I mnie przytulil I tyle. Zastanawiam sie teraz czy mogl domyslic moich uczuc ? A dwa czy jest szansa ze ta kartka cos zmieni? Spojrzy na mnie z innej strony? Sa media spolecznosciowe wiec zawsze moze nawiazac kontakt ... Pisze bo potrzebuje obiektywnej opinie I ewentualnie zapomniec o nim

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest wolny, nie ma partnerki i wpadłaś mu w oko, to jest szansa, że kartka będzie dla niego sygnałem, że może wyjść z inicjatywą i nie zostanie odrzucony. Może on właśnie oczekiwał na taki gest, taki jasny komunikat i to doda mu odwagi. Niewykluczone jednak, że przyjął kartkę i niewiele dla niego znaczy, nic więcej jak miły gest, upominek od koleżanki z pracy. Czekaj teraz na ruch z jego strony. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...