Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jego oczekiwanie na życzenia od byłej


Gość patsyy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z partnerem 3 lata i zauważyłam, ze on każdego roku w swoje urodziny chodzi bez humoru, niczyje życzenia go nie cieszą- co stara sie ukryć. Kilka razy zdarzyło mu się wygadać, ze tyle lat spędził ze swoją ex kobietą (11 lat), a ona nawet mu życzeń urodzinowych nie wyśle. Oni nie są ze soba już 6 lat. Gdy pytam, czy coś do niej czuje, to zaprzecza, mówi tylko, ze mu przykro, ze ona mimo tego, ze byli sobie latami tak bliscy nie pamięta o jego urodzinach, mimo tego, ze on każdego roku kartkę z życzeniami jej wysyła. Czy to powód do niepokoju? Partner zaprzecza, że chciałby do niej wrócić, twierdzi, ze chodzi mu tylko o pamięć. Ale nie mogę znieść, jak każdego roku patrzy na telefon. Raz sie zdarzyło, ze mu życzenia wysłała (2 lata temu), to był taki radosny, ze aż mnie do kawiarni zaprosił, mówił, ze lubi, jak ludzie o nim nie zapominają. Co o tym mysleć?

Odnośnik do komentarza

Myślę , że nie ma powodu do niepokoju. Każdemu jest przykro jeżeli osoby kiedyś mu bliskie o nim nie pamiętają. Chyba rozstali się w zgodzie , bo gdyby tak nie było nie przesyłali by sobie życzeń. Minęło 6 lat i każdy ułożył sobie życie na nowo. Jego była pewnie też , skoro o nim nie pamięta. On jest pewnie wrażliwą osobą i stąd rozterki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...