Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to są objawy nerwicy?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i chciałabym się dowiedzieć czy to napewno są objawy nerwicy.A więc od jakiegoś miesiąca mam takie objawy: problemy z przelykaniem,brak apetytu,nerwowość,zawroty głowy,suchość w ustach A czasem mam duzo śliny w ustach,także mam problemy z oddychaniem.Chciałabym jeszcze powiedzieć ze wmawiam sobie rozne choroby mama mnie już wariatka nazywa A mianowicie wmawiam sobie wściekliźnie przeczytałam ze tam jest problem z przelykaniem A więc zaczęłam histeryzowac i WGL.

Odnośnik do komentarza

Objawy mogą być różne , a Twoje faktycznie mogą wskazywać na zaburzenia psychiczne np. nerwicę. Ale od tego się nie umiera. Nie czytaj więc o wściekliźnie ,czy bardziej oryginalnych chorobach , bo wszystkie objawy możesz przyporządkować do własnego stanu zdrowia. Idż po prostu do lekarza ,który postawi właściwą diagnozę oraz da Ci leki , czy skierowanie do psychoterapeuty.

Odnośnik do komentarza

Ja się denerwuję nawet gdy strona się ładuje i muszę czekać. Dosłownie, autentycznie czuje jak mi się ciśnienie podnosi, czasami nawet przeklinam. Własnie przed momentem tak było - strona ładowała się i nie mogłam zjechać na dół strony, to już zazgrzytałam zębami i rzuciłem myszką o podłogę ;-)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...