Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk u młodego mężczyzny


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Mam problem i chciałbym z nim coś zrobić chodzi mi o przedwczesny wytrysk sytuacja jest stresująca gdy się zabawiamy z moją dziewczyna bardzo szybko dochodzę trwa jakieś mniej niż minute chcę się pozbyć tego problemu i chce iść do lekarza jestem z śląska i chciałbym się zapytać do jakiego lekarza mam się udać i jakiego polecacie lekarza

Odnośnik do komentarza

Niestety żadnego lekarza Ci nie polece . Jednak mam kilka propozycji:
prezerwatywa z prążkami
odpowiednie kółeczka na penisa, które zmniejszają dopływ krwi
prezerwatywa ze środkiem
oc wipes - są to chusteczki, które wmasowujesz w penisa 0( zawierają w sobie płyn , ktory wpływa na lekkie znieczulenie penisa).
ewentualnie tabletki ( dobre są orgasm control).
Czy probowałeś tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Gość Młody87

Dziękuje za odpowiedz
nie próbowałem postaram wypróbować
Chciałbym się jeszcze zapytać jak użyje środki znieczulające
będę mógł drugi raz po chwili odpoczynku
jak wygląda sprawa tabletek jak długo musiałbym zażywać była poprawa

Odnośnik do komentarza
Gość Do Buraka

POwtarzam: to nie choroba, 3 szybkie wytryski do pochwy i 4-ty na tyle się opóźni, że zadowolisz dziewczynę. Po 60--tce jak dożyjesz , będziesz czekał na wytrysk godzinę a nawet kilka dni, to dopiero będzie problem. Teraz rżnij i spuszczaj się ile się da.

Odnośnik do komentarza
Gość Młody87

Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy już zdecydowałeś się na wizytę u lekarza czy nie, ale tak jak osoba powyżej mogę CI polecić chusteczki na penisa oc wipes. Drobny zakup, a działanie naprawdę świetne U mnie sytuacja wcześniej była dośc patowa ponieważ bez gumy konczyłem w kilka ruchów. Z kolei w gumie penis opadał. Oc wipes jest o wiele wygodniejsze. Poza tym u nas jest to taka niby gra wstepna. Kobieta przed seksem wmasowuje mi to w penisa.

Odnośnik do komentarza
Gość borys2666

~all3456
Nie wiem czy już zdecydowałeś się na wizytę u lekarza czy nie, ale tak jak osoba powyżej mogę CI polecić chusteczki na penisa oc wipes. Drobny zakup, a działanie naprawdę świetne U mnie sytuacja wcześniej była dośc patowa ponieważ bez gumy konczyłem w kilka ruchów. Z kolei w gumie penis opadał. Oc wipes jest o wiele wygodniejsze. Poza tym u nas jest to taka niby gra wstepna. Kobieta przed seksem wmasowuje mi to w penisa.

Gdzie to jest do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Gość Młody87

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi za poważne którzy chcą mi pomóc i doradzają jakie metody i środki użyć jeszcze raz dziękuje
dołączam do pytanie gdzie takie chusteczki można kupić i jakie jeszcze są metody ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

~Młody87
Dziękuje za odpowiedz
nie próbowałem postaram wypróbować
Chciałbym się jeszcze zapytać jak użyje środki znieczulające
będę mógł drugi raz po chwili odpoczynku
jak wygląda sprawa tabletek jak długo musiałbym zażywać była poprawa

Bedziesz mógł. Taka chusteczka nie dziala długo, zawiera niewielką ilośc środka znieczulającego. Tak wieć bedziesz również czuł penisa podczas stosunku ale bedziesz mógł dłuzej.
Jesli chodzi o tabletki to trzeba poczekać mniej wiecej miesiąc (to również zależy od osoby bo na jedną zadziała to szybciej, inna musi poczekać trochę dłużej).

Odnośnik do komentarza
Gość stary 70

a ja mam problem z opóźnionym wytryskiem, rżnę godzinę, baba kwiczy z bólu bo sucho, i nic, żadnej przyjemności. Poradźcie moi drodzy, jakieś chusteczki, tabletki, pozycje? z góry dziękuję., i czekam na poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Kobieta/żona uzyskuje 4 orgazmy jeden po drugim, a ja nie mogę się spuścić. Wreszcie żona kwiczy z bólu, bo ileż można szorować penisem w delikatnej śluzówce pochwy. Poradźcie coś na przyspieszenie wytrysku, błagam. No, żel rozwiązuje problem, choć lepszym lubrykantem jest sperma, a gdzie moja przyjemność? Orgazm męski = wytrysk nasienia a nie tylko erekcja. Sama erekcja bez wytrysku jest chuja warta, to męczarnia dla mężczyzny a ból dla kobiety, bo pi*da nie wytrzymuje tak długiego tarcia.. Nie wiem dlaczego tylu debili narzeka na wytrysk?

Odnośnik do komentarza

~gosc 456546
Stud Pills tabletki albo odpowiednik Stud 100 w sprayu z Lidokainą z Wielkiej Brytanii najskuteczniejsze preparaty wstrzymujące wytrysk i działają natychmiastowo

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
w końcowej fazie stymulacji penisa, wytrysk jest koniecznością, w przeciwnym razie grozi prostatyzmem,
a w ostateczności rakiem prostaty!!! Kumasz buraku?
Rezygnować z przyjemności na konto raka, to trzeba być nie tylko burakiem ale debilem.

Odnośnik do komentarza
Gość dla prawiczka

~prawiczek
~do debila
co za debil powiedział, że chłop musi tak długo czekać z wytryskiem aż baba pierwsza osiągnie orgazm?
Wstrzymywanie wytrysku grozi prostatyzmem i później rakiem stercza.

co to jest stercz ?

odp.: jest to inaczej prostata, która wytwarza dla plemników zawiesinę, by mogły w niej przeżyć. Plemniki + zawiesina sterczowa = sperma. Im więcej spermy tryska z penisa, tym większa przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość logopedia333

do lekarza jak najbardziej, lepiej sprawdzic czy cos innego niz zwyczajny problem z przedwczesnym wytryskiem.
ja nie bylem bo szkoda mi bylo czasu i kasy na leki ktore przepisza a potem bez tego an rusz. wolalem cos mniej mocniejszego a jednoczesnie cos co wiem ze przyniesie nam nasz upragniony efekt. i co? CLIMAX CONTROL -zwyczajny normalny dostepny na rynku, jeden z bardziej cenionych suplementow przez internautow i dzieki tym opiniom i mojemu wyborowi wiem jak smakuje orgazm kobiety! i moja satysfakcja! "climax suplement" w googlach go znajdziecie-ceniony opiniowany pozytywnie, polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

chłopie, jeśli tylko spuszczasz się ,obojętnie czy szybko czy z opóźnieniem, to ciesz się i kopuluj ile się da, bo jak dożyjesz 60-tki, to się ani razu nie spuścisz, lub będziesz tak długo rżnął, że babie zatrzesz pizdę na śmierć i cię z wyra wygoni na 4-ry wiatry.
Żeby kilka razy na randce spuścić się, musisz prowadzić zdrowy tryb życia i dobrze odżywiać się, gdyż z pustego spermy nawet Salomon nie naleje, a orgazm męski = ejakulacja, i im więcej spermy tryska tym przyjemniej.
Notabene, trzy wytryski szybkie i 4-ty na tyle się opóźni, że zadowolisz dziewczynę, jeśli Ci tylko stanie.

Odnośnik do komentarza
Gość do logopedy

czyli jąkającego się:
czy ten twój specyfik tylko opóźnia wytrysk czy też zwiększa ilość spermy? Bo jeśli tylko opóźnia, to chuj z takim specyfikiem, gdyż ja nie mogę się spuścić się nawet po 0,5h walenia konia, a w pochwie nawet po 1 h.

Odnośnik do komentarza
Gość Dla Jąkajły

Trzy razy walisz konia spuszczając się. Za 4-tym razem jeśli Ci tylko siurek stanie, będziesz rżnął pół godziny i się nie spuścisz, kutas ci opadnie, baba cie wygoni z wyra. O taki opóźniony wytrysk ci chodzi drogi buraku?
No, lewatywę możesz zrobić koledze i zapiąć go od tyłu analnie. W męskiej d*pie nie będziesz miał przedwczesnego wytrysku, bo zapaszek gówna otępi ci musk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

cyt.:
..szybko dochodzę trwa jakieś mniej niż minute chcę się pozbyć tego problemu i chce iść do lekarza jestem z śląska i chciałbym się zapytać do jakiego lekarza mam się udać i jakiego polecacie lekarza...
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Chłopie, najlepszym lekarzem tylko dla Ciebie będzie psychiatra, to taki od czubków. Niedrogi, za przeproszeniem, " PT Czubku", taki wytrysk nie jest chorobą, chorobą będzie brak wytrysku lub trudnoosiągalny. A tego, jeżeli dożyjesz, doświadczysz po 50-tce. Ja nie mogę się spuścić nawet po 0,5 h rżnięcia,więc zamieńmy się, cio?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...