Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego ludzie śmieją się z dziewic?


Gość laysik

Rekomendowane odpowiedzi

Taka refleksja mnie naszła.
Swoje dziewictwo straciłam w styczniu tego roku, mając 22 lata. Czyli według niektórych dość późno. Bywa, nie płaczę z tego powodu, chociaż z tym facetem już nie jestem to nie żałuję tej decyzji, bo po raz pierwszy tego naprawdę chciałam.
Jednak zastanawia mnie, dlaczego społeczeństwo, zwłaszcza młode tak piętnuje dziewice? Znam przypadki, gdy laska wstydzi się swojego dziewictwa, albo traci je z pierwszym lepszym byleby mieć to za sobą. Często ze wstydu.
Ja na szczęście obracam się w normalnym środowisku, ale była osoba, która miała problem do mojej błony i niestety był to członek rodziny-mój ojciec, który wtedy notorycznie porównywał mnie do naszej ciotki- starej panny i twierdził, że tak skończę. Obleśne lub chamskie żarty w stronę mojego dzieictwa były na porządku dziennym. Co ciekawe, kiedy je straciłam (wszyscy w rodzinie wiedzieli, że mam faceta), zaczął odnośić się nagle do mnie "poważniej", jakby ten fakt czynił ze mnie lepszego człowieka czy coś. O co w tym wszystkim chodzi? Seks jest w jakimś stopniu przyjemny, ale są rzeczy lepsze, więc po cholerę tak przejmować się tymi sprawami?

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach najlepiej nie mówić nikomu czy jest się przed! Sama się na tym przejechałam, moja własna przyjaciółka powiedziała innym w towarzystwie i z kilka miesięcy się ze mnie z tego naśmiewano! A mam 23 lata i też tego nie robiłam. Sama uważam że jest to fajne i rzadkie ale jak tak mnie wytykano palcem to zaczęłam myśleć że jest coś źle ze mną :( W tych sprawach nie można ufać przyjacielom...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...