Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego polscy faceci nie doceniają kobiet?


Gość Lola445

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bez komentarza

Ja nie wiem czego wy oczekujecie, idziecie za jakimiś dupkami za przeproszeniem bo ma forsę, i drogie auto , co wy widzicie ?! Wymagania macie jakbyście żyły w jakimś innym świecie. Już facet nie może być normalny?! Nie rozumiem waszego toku myślenia. A zresztą.. szukajcie tego waszego księcia z bajki..jak tak będzie to do końca zycia będziecie jęczeć i marudzić że nie ma ulozonych facetów.. autorka chyba ma nie równo pod sufitem.. ale powiem ci że nie każda taka jest.. czas spojrzeć prawdzie w oczy.. wieje desperacją od was

Odnośnik do komentarza

~bez komentarza
Ja nie wiem czego wy oczekujecie, idziecie za jakimiś dupkami za przeproszeniem bo ma forsę, i drogie auto , co wy widzicie ?! Wymagania macie jakbyście żyły w jakimś innym świecie. Już facet nie może być normalny?! Nie rozumiem waszego toku myślenia. A zresztą.. szukajcie tego waszego księcia z bajki..jak tak będzie to do końca zycia będziecie jęczeć i marudzić że nie ma ulozonych facetów.. autorka chyba ma nie równo pod sufitem.. ale powiem ci że nie każda taka jest.. czas spojrzeć prawdzie w oczy.. wieje desperacją od was

Lepiej się podziel co wy oczekujecie od kobiet!!!W ogóle polskie chłopaki mają trochę awersję do komplementów i podziwiania swoich kobiet. Ale wymagania są co do nas to i owszem.Bardzo często widzę zaniedbane chłopaki , tłuste włosy , dresy i łysina i pozamiatane a na dodatek są agresywni jak dzikie zwierzęta a jak kobieta jest zaniedbana to już paszczur i wyzywanie ją od najgorszych ach ta polska mentalność bliska do tureckiej czy arabskiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Ziii
Lepiej się podziel co wy oczekujecie od kobiet!!!W ogóle polskie chłopaki mają trochę awersję do komplementów i podziwiania swoich kobiet. Ale wymagania są co do nas to i owszem.

To może ja odpowiem, skoro nie ma chętnego :D
A więc tak.
-samochód
-mieszkanie
-prace i płynące z tego pieniądze
- ma zapewniać atrakcje i rozrywkę żebym się nie nudził
-jest odpowiedzialna , zaradna i ogarnięta
-doświadczona seksualnie
-przebojowa w towarzystwie
-pewna siebie
-umiejętność obrony i bicia się jak najbardziej widziana
-super ciałko (żadne tam chude czy coś)
- ma być w 100 % kobieca-bo rzadko się zdarza, żeby facet brał kobietę brzydszą od siebie
- włosy proste, długie
- oczy niebieskie
- cycki, duże sterczące ma mieć
:))))

Odnośnik do komentarza

~Zii
Lepiej się podziel co wy oczekujecie od kobiet!!!W ogóle polskie chłopaki mają trochę awersję do komplementów i podziwiania swoich kobiet. Ale wymagania są co do nas to i owszem.Bardzo często widzę zaniedbane chłopaki , tłuste włosy , dresy i łysina i pozamiatane a na dodatek są agresywni jak dzikie zwierzęta a jak kobieta jest zaniedbana to już paszczur i wyzywanie ją od najgorszych ach ta polska mentalność bliska do tureckiej czy arabskiej

Jam ci już nie Don Kichot, miecz mój wyszczerbion, zaś lanca ma za wieszak do prania służy, zbroję sprzedałem na górce cen złomu, zaś koń mój wierny dożywa swego żywota w jakiejś stadninie, racząc ochoczo strzygące uszętami klaczki opowieściami z naszych podbojów.
Giermek mój, Sancho Pansa związki zawodowe założył i coś o skakaniu przez płoty wspominał, gdym ostatnio go widział wink
Księżniczki ratować nadal będę, a jakże by nie, gdy jaką spotkam i krzyk jej usłyszę "pójdź mi na ratunek, cny rycerzu", a oczywiście że pójdę.
Coby się nieboga nie męczyła w niewoli straszliwej granat wrzucę wink
Takowoż widzicie ród rycerski kurczy się, bom ja przeszedł na ciemną stronę mocy, samorozwojem zwaną wink
Ino Mahomet się ostał, który mimo że rozwija się przednio, zbroi zrzucać nie zamierza i poleruje ją co rano świeżymi kwiatami, olśniewając białogłowy jej blaskiem, takowoż będąc zindustrialowanym i przygotowanym na wyzwania XXI-go wieku upgradem Krzyżowca, za co szacunek wielki mu się należy :)

Odnośnik do komentarza
Gość PolaćtejPani

~taka jest prawda
jeszcze raz powtórzę.. rozglądnij się wokół.. bo teraz zgrywasz taką naburmuszoną paniusię., która oczekuje chodzącego ideału, księcia z bajki, tak to jest jak się mieszka na tej swojej wierzy i nie wyściupi głowy zza 4 ścian, wiesz tak gadać moża.. ale naprawdę jest dużo facetów ułożonych , ja nie wiem w jakim ty się towarzystwie obracasz , że jesteś taka egoistyczna na ludzi.

Ona ma racje , Polscy faceci to oszołomy którzy chcą mieć matkę zamiast partnerki . Dużo obcokrajowców chwali Polki , że są ładne ( nawet rosjanie i ukraincy ) charakterne.
Np Jak wygrywają na olimpiadach , zawodach ,to zagraniczne media nie raz mówiły jak zręczne są Polki , a w Polski mediach cisza .. Ewentualnie nabijanie się z wielkich Polek , albo pisanie o tym że jakieś polskie prostytutki jadły g***

Odnośnik do komentarza
Gość PolaćtejPani

Powtórzę jeszcze raz , polscy faceci to oszołomy i trochę to też wina matek Polek kiedy za dużo ich głaskają po główkach .
Taka prawda jest , że Polscy faceci są brzydsi od Polek o 100 razy . Co dziennie na ulicy znajdziesz 7/10 ładnych kobiet , a facetów tak może 2/10 . Wiesz jak ma się za dużo to się marudzi , więc tak właśnie funkcjonują nasi Polacy .

Odnośnik do komentarza
Gość PolaćtejPani

~Mahomet
Generalnie polki są kłodami, które liczą, że facet wszystko za nie zrobi. Takie księżniczkowate wygodnickie lalunie hehe

Pierdoły .. A Polscy faceci przeważnie zero ambicji , zadbania o siebie . Chlali by tylko piwska i marudzili jak im źle .
Skoro facet chce wyjść za fajną kobietę to się stara , bo jak kobieta zna swoją wartość to i dużo wymaga . A Polaczek biedaczek nie umie tego zapewnić bo jest piz*** i narzeka na kobiety

Odnośnik do komentarza
Gość PolaćtejPani

~Mahomet
Ziii
Lepiej się podziel co wy oczekujecie od kobiet!!!W ogóle polskie chłopaki mają trochę awersję do komplementów i podziwiania swoich kobiet. Ale wymagania są co do nas to i owszem.

To może ja odpowiem, skoro nie ma chętnego :D
A więc tak.
-samochód
-mieszkanie
-prace i płynące z tego pieniądze
- ma zapewniać atrakcje i rozrywkę żebym się nie nudził
-jest odpowiedzialna , zaradna i ogarnięta
-doświadczona seksualnie
-przebojowa w towarzystwie
-pewna siebie
-umiejętność obrony i bicia się jak najbardziej widziana
-super ciałko (żadne tam chude czy coś)
- ma być w 100 % kobieca-bo rzadko się zdarza, żeby facet brał kobietę brzydszą od siebie
- włosy proste, długie
- oczy niebieskie
- cycki, duże sterczące ma mieć
:))))

A Ty co masz w zamian do zaoferowania oprócz marudzenia ?

Odnośnik do komentarza

"
~Mahomet
Ziii
Lepiej się podziel co wy oczekujecie od kobiet!!!W ogóle polskie chłopaki mają trochę awersję do komplementów i podziwiania swoich kobiet. Ale wymagania są co do nas to i owszem.

To może ja odpowiem, skoro nie ma chętnego :D
A więc tak.
-samochód
-mieszkanie
-prace i płynące z tego pieniądze
- ma zapewniać atrakcje i rozrywkę żebym się nie nudził
-jest odpowiedzialna , zaradna i ogarnięta
-doświadczona seksualnie
-przebojowa w towarzystwie
-pewna siebie
-umiejętność obrony i bicia się jak najbardziej widziana
-super ciałko (żadne tam chude czy coś)
- ma być w 100 % kobieca-bo rzadko się zdarza, żeby facet brał kobietę brzydszą od siebie
- włosy proste, długie
- oczy niebieskie
- cycki, duże sterczące ma mieć
:))))

A Ty co masz w zamian do zaoferowania oprócz marudzenia ?"

to samo co ty czyli nic ^^

Odnośnik do komentarza

~PolaćtejPani
~taka jest prawda
jeszcze raz powtórzę.. rozglądnij się wokół.. bo teraz zgrywasz taką naburmuszoną paniusię., która oczekuje chodzącego ideału, księcia z bajki, tak to jest jak się mieszka na tej swojej wierzy i nie wyściupi głowy zza 4 ścian, wiesz tak gadać moża.. ale naprawdę jest dużo facetów ułożonych , ja nie wiem w jakim ty się towarzystwie obracasz , że jesteś taka egoistyczna na ludzi.

Ona ma racje , Polscy faceci to oszołomy którzy chcą mieć matkę zamiast partnerki . Dużo obcokrajowców chwali Polki , że są ładne ( nawet rosjanie i ukraincy ) charakterne.
Np Jak wygrywają na olimpiadach , zawodach ,to zagraniczne media nie raz mówiły jak zręczne są Polki , a w Polski mediach cisza .. Ewentualnie nabijanie się z wielkich Polek , albo pisanie o tym że jakieś polskie prostytutki jadły g***


Jak widać nasi panowie ciężko odbierają prawdę i to bardzo!!!! U Ukraińców dostałam sale zalety a u Polkaów? Tego mam za dużo a tego nie maluje itp!!!Dlatego moim chłopakiem nie będzie Polak!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

No i dobrze. Przynajmniej nie chwytam się byle czego, tak jak to robi większość desperatów... byle tylko z kimś być hehe

Zresztą. Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz. Ja nie myślę o Tobie wcale.

Bez odbioru, beybe!

Odnośnik do komentarza

~Mahomet
No i dobrze. Przynajmniej nie chwytam się byle czego, tak jak to robi większość desperatów... byle tylko z kimś być hehe

Zresztą. Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz. Ja nie myślę o Tobie wcale.

Bez odbioru, beybe!


To dlatego siedzisz na forum i pie... głupoty. Zgaduje że jesteś prawiczkiem i się nad sobą rozczulasz , bo żadna porządna Polka cię nie chce. Ja nie wiem jak normalny Polak smie się nazywać :Mahomet" - wstyd. Mam totalną bekę za takich ludzi jak ty

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Ziii
To dlatego siedzisz na forum i pie... głupoty.

Nie pie... głupot. Po prostu dyskutuje na temat, który znam, w przeciwieństwie do ciebie beybe :P

Ziii
Zgaduje że jesteś prawiczkiem i się nad sobą rozczulasz , bo żadna porządna Polka cię nie chce.

Porządna? Wnioskuję, że chodzi o taką, która jest mądra, wykształcona, ułożona, skromna, cicha, nie mająca bujnej przeszłości sexualnej, zaradna, mająca zainteresowania inne, niż fryzjer i szmaty.

W życiu nie chciałbym takiej kobiety nawet jakby mi dopłacali za nią :)

Ziii
Ja nie wiem jak normalny Polak smie się nazywać :Mahomet" - wstyd. Mam totalną bekę za takich ludzi jak ty

Przecież nigdy nie pisałem, że jestem polakiem i to w dodatku normalnym :D

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Ach beybe.
Uświadom to sobie, że tak naprawdę, to tylko każdy Arab jest mega przystojny. Przecież mamy taki specyficzny i cudowny typ urody.
Dlaczego tak jest?
Chyba specjalnie tak matka natura zrobiła, żeby jak najwięcej naiwnych kobiet werbować do islamu :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

A i jeszcze jedno.
Nie wiem, czy to w ogóle jest ważne dla ciebie, ale chciałbym żebyś wiedziała, że poszukuję służącej. Takiej, która będzie mi sprzątała, gotował i podawał piwo z lodówki.
Może jesteś chętna beybe?

^-^

Odnośnik do komentarza

~Mahomet
A i jeszcze jedno.
Nie wiem, czy to w ogóle jest ważne dla ciebie, ale chciałbym żebyś wiedziała, że poszukuję służącej. Takiej, która będzie mi sprzątała, gotował i podawał piwo z lodówki.
Może jesteś chętna beybe?

^-^


Sam se gotuj a najlepiej jaja, brzydalu

Odnośnik do komentarza

No cóż. Skoro od razu wychodzisz z takiego założenia, że jestem jakimś przebrzydłym brzydalem, to ja chciałbym tobie udowodnić, że tak wcale nie jest.

Może dasz się zaprosić na randkę internetową?
Masz skype beybe?
:)))

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2017 o 12:24, Gość mdewlm napisał:

To może i ja dołączę i zaskoczę. Podobno jestem chodzącym ideałem, 180 cm wzrostu, długie nogi, szczupła, gęste długie kręcone włosy. Gdzie jest haczyk? Nie mam dużych piersi. Mam 25 lat, nigdy nie miałam faceta tym samym seks też nie wiem co to jest. O jeszcze lepsze... śmiejecie się jeszcze z tego że nigdy nie uprawiałam seksu.

Mówicie że to my szukamy księcia z bajki. Szukamy akceptacji, nie każda z nas jest idealna.

Jesteś Księżniczką w świecie pełnym potworów...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...