Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego polscy faceci nie doceniają kobiet?


Gość Lola445

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lola445

Nie chce generalizować ale ostatnio zauważyłam że Panowie nie doceniają Polek , często krytykują ich wygląd albo mówią że Ukrainki czy Rosjanki są ładniejsze a Polki to brzydkie. Czytając takie komentarze moja nisko samoocena spada , bo przykro mi się robi , ja sama również dostawałam kosza od facetów (Polaków). Jestem szczupła , mam długie włosy i niebieskie oczy , mierzę 163 cm wzrostu. Dbam o siebie jak najbardziej tylko mnie ciekawi dlaczego tak się dzieje!!!! ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Lola444

A ja mam inną teorię.Niestety ale nie potraficie nas szanować , kładziecie obowiązki na nas , macie bardzo dużo wymaganie że mamy być szczupłe , długie nogi. Zwracacie uwagę na urodę jesteście bardzo aroganccy. wyrażacie się o kobietach "zepsuta", gdy przytyje, nie dostrzegacie też często innych zalet Polek, takich jak inteligencja, pracowitość, niezależność.Przykre ale prawdziwe ;/ Dla mnie nic dziwnego jak większość wychodzi za obcokrajowca bo Polacy nas nie doceniają.

Odnośnik do komentarza
Gość taka jest prawda

jak pakujesz wszystkich facetów do jednego wora to się nie dziwie że masz takie a nie inne podejście... gratuluje... Polscy faceci tacy źli... możesz rozglądnij się wokół że nie kazdy jest taki.. ale wiem wiem STEREOTYPY tobą rządzą

Odnośnik do komentarza
Gość Lola445

Nie pakuje wszystkich do jednego worka!! Ale większość!! Chciałabym mieć jakiegoś rodaka ale niestety nie natrafię bo nie są już wolni albo są gejami , niestety.Ale wy też nie jesteście lepsi?! Sami wyglądacie czasem nie estetycznie a potem się dziwicie dlaczego tak jest?! i jeszcze macie czelność wymagać od siebie lol.

Odnośnik do komentarza
Gość taka jest prawda

jeszcze raz powtórzę.. rozglądnij się wokół.. bo teraz zgrywasz taką naburmuszoną paniusię., która oczekuje chodzącego ideału, księcia z bajki, tak to jest jak się mieszka na tej swojej wierzy i nie wyściupi głowy zza 4 ścian, wiesz tak gadać moża.. ale naprawdę jest dużo facetów ułożonych , ja nie wiem w jakim ty się towarzystwie obracasz , że jesteś taka egoistyczna na ludzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Lola445

~taka jest prawda
jeszcze raz powtórzę.. rozglądnij się wokół.. bo teraz zgrywasz taką naburmuszoną paniusię., która oczekuje chodzącego ideału, księcia z bajki, tak to jest jak się mieszka na tej swojej wierzy i nie wyściupi głowy zza 4 ścian, wiesz tak gadać moża.. ale naprawdę jest dużo facetów ułożonych , ja nie wiem w jakim ty się towarzystwie obracasz , że jesteś taka egoistyczna na ludzi.

Jaka egoistyczna , jaka egoistyczna? Ja tylko wyrażam swoją opinię , mam do tego prawo! Ja bym powiedziała że to odwrotnie!!! Wy czekacie na laskę idealną a na zwykłą szarą myszkę nie spojrzycie! Nie , nie jestem egoistyczna bardzo dużo często spędzam czas z ludźmi i niestety nie zauważyłam nic pozytywnego , co by Polka robiła i tak jest źle i nie dobrze ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra277

Każdy żyje w innym środowisku, ale powiem tak w moim środowisku - w domu, czy na dzielnicy, wśród znajomych - Polki są doceniane przez facetów. I zauważam, że z tym wręcz jest coraz lepiej. W dodatku kobiety przecież zaczynają być niezależne i same wybierają sobie na partnera tego, kogo chcą, i często też z lekką ręką biorą rozwód, nie męcząc się w razie czego. Tak więc wygląda na to, że czujesz się niedoceniona i generelizujesz, że wszyscy faceci nie doceniają kobiet.

Każdy człowiek jest inny, bez względu na płeć, przynależność, poglądy. Są dobrzy i źli w każdej wartstwie i grupie społecznej. A ostatnio to nawet się zdziwiłam, bo mam do czynienia z osobą przeciwnej partii politycznej - zdawałoby się że byłby to zły człowiek i w ogóle - ale okazało się, że jakby tak odsunąć politykę na bok, to ten człowiek nie różni się za bardzo ode mnie. Także często partia polityczna to jedyne co różni ludzi, w gruncie rzeczy o podobnych poglądach.

Odnośnik do komentarza
Gość titan09

Ja tylko w obronie mężczyzn dodam że jak juz sie trafi ten który was docenia,troszczy sie i jest dla was wszystkim to ląduje od razu w tzw friendzonie bez szans na cos więcej niż nazwanie przyjacielem.

Z doświadczenia wiem że wiekszy wpływ na wasze zachowanie mają hormony a niżeli rozum.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Kobieta musi sama się szanować i dbać o rozwój intelektualny,żeby odpowiednio mądry facet został przy niej na dłużej.Długie nogi,śliczna twarz,zadbana figura -to starcza na początek,na moment zauroczenia.Potem to stanowczo za mało.
Zatem dziewczyny, pracujecie nad sobą, nawet jeśli odbicie w lustrze czy opinia znajomych jest jak najbardziej pozytywna:)

Odnośnik do komentarza
Gość Greenala

Sądzę, że to nie zależy od narodowości, a osobowości. Owszem kultura robi swoje - Włosi czy Hiszpanie może wydają się bardziej otwarci, ale to kwestia zwyczajów- nie mówię tu o podrywaczach, ale o normalnych facetach. jest dość normalne co chwile być nazywana "Piękną". I robią to bez żadnych głębszych intencji, językowo tak jest, a kobiety czują się dobrze, więc czemu by tego nie robić. Może charakter Polaków generalizując nie jest tak temperamentny jak niektórych innych narodowości, ale czy na codzienne życie aż tak to wpływa - nie wiem. Wiem, że zarówno Hiszpanie jak i Anglicy nie mają zwyczaju otwierania drzwi kobiecie lub przepuszczania jej pierwszej - i co? tu Polak wygrywa :)
Czy Polacy nie doceniają kobiet? Na pewno się znajdą takie osoby, jednak znam też Anglików, którzy są okropnymi szowinistami, znam Włochów, którzy do dziś są macho z wyraźnym podziałem ról w domu, więc również można powiedzieć, że nie doceniają kobiet.
I nie tylko Polacy zwracają uwagę na charakter i urodę, tylko każdy facet :)

Odnośnik do komentarza

To może i ja dołączę i zaskoczę. Podobno jestem chodzącym ideałem, 180 cm wzrostu, długie nogi, szczupła, gęste długie kręcone włosy. Gdzie jest haczyk? Nie mam dużych piersi. Mam 25 lat, nigdy nie miałam faceta tym samym seks też nie wiem co to jest. O jeszcze lepsze... śmiejecie się jeszcze z tego że nigdy nie uprawiałam seksu.

Mówicie że to my szukamy księcia z bajki. Szukamy akceptacji, nie każda z nas jest idealna.

Odnośnik do komentarza

owszem, nie zaprzeczam, ale to nie znaczy że śmieję się z was że jesteście niscy. Tu już chodzi o samą kulturę. Nie zamierzam być z burakiem który mi mówi i to publicznie bo zdarzały mi się takie przypadki że tacy odważni byliście i mówiliśćie że mam małe piersi. Właściwie że dziewicą jestem publicznie też.

Odnośnik do komentarza

statystyki mówią, że mężczyzna mający powyżej 188 cm wzrostu ma więcej go niż 94% populacji....Daje to coś do myślenia ?
Zobacz na wstępie skreślasz już 94% facetów ! dziwi Cię to, że nikogo nie możesz znaleźć ? przecież wiadomo, że w tych 6% znaczna część tych bardziej rozgarniętych znajdzie sobie żony, inne hobby lub po prostu umrze i nie zapominajmy o odpowiedniej grupie wiekowej czyli z 19 mln 8% jest w wieku 30-34 co daje około 91200 mężczyzn.

Więc zastanów się na przyszłość dlaczego jesteś sama...niby jedno małe księżniczkowe wymaganie...a popatrz o ile zawęża Ci grono wybrańców.

Odnośnik do komentarza

Wyraźnie piszę że mnie upokarzacie publicznie a ty mi pokazujesz jakieś statystyki? Czy ja pisze po chińsku?

Poza tym nie wymagam przy sobie miec jakiegoś 2 metrowca.
Cały czas próbujesz mi udowodnić że to ja stawiam wymagania co do wyglądu. JA WYMAGAM TYLKO SZACUNKU I AKCEPTACJI. Zanim chcesz coś napisać przeczytaj wcześniejszcze wypowiedzi z kilka razy.

Odnośnik do komentarza

"owszem, nie zaprzeczam"

dziwne odebrałem to jako potwierdzenie, że szukasz dwu-metrowaca, więc wybacz mój błąd w takim razie źle zrozumiałem :)

jakkolwiek już przy drugiej wypowiedzi zaczęłaś się ciskać na mnie i wykrzykiwać swoje rację zamiast mówić spokojnie.
Masz drugą lekcję za darmo : faceci nie lubią roszczeniowych księżniczek.

Więc zanim zaczniesz pouczać najpierw nie miej sobie nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza

opisywać ci moich ideałów nie zamierzam ;o "owszem, nie zaprzeczam" miło by było...

Nie widzę w żadnej mojej wypowiedzi wykrzykników :)

Z tego co widzę tylko się czepiasz że księzniczki wymagają miec księcia z bajki ale nie skomentujesz waszych męskich zachowań :/

Odnośnik do komentarza

no dobrze teraz już normalnie mówisz więc nie widzę przeciwwskazań żeby je opisać :)

oj no są faceci którzy szukają księżniczek a są też tacy którzy sami są jak księżniczki, jest też tzw. cała kasta "buractwa" na które to zachowania się uskarżasz :) niestety ciężko mi się odnieść w tej kwestii tylko do mężczyzn ponieważ widziałem takie zachowania o których mówisz również ze strony kobiet i to wcale nie rzadziej :) Więc nie uznaje zasady, że to kobiety czy mężczyźni są źli...jednym i drugim można tyle samo zarzucić :)

Odnośnik do komentarza

"to nie znaczy że śmieję się z was że jesteście niscy. Tu już chodzi o samą kulturę. Nie zamierzam być z burakiem który mi mówi i to publicznie bo zdarzały mi się takie przypadki że tacy odważni byliście i mówiliśćie że mam małe piersi. Właściwie że dziewicą jestem publicznie też."

Wiele widziałem takich które śmiały się z kurdupelków, lub z ich prawictwa publicznie lub nawet takie co kopały i pluły na owego kurdupelka.

Odnośnik do komentarza
Gość Rolex34

Tja. I niby mowa, że problem to małe piersi.
Tutaj widzę problem z emocjami. Roznerwicowanie i pyskowanie.
mdewlm co z tego, że nie ma wykrzykników, jak napisane nerwowo i niegrzecznie. I owszem, takim księżniczkom mówimy NIE :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lola445

~mdewlm
To może i ja dołączę i zaskoczę. Podobno jestem chodzącym ideałem, 180 cm wzrostu, długie nogi, szczupła, gęste długie kręcone włosy. Gdzie jest haczyk? Nie mam dużych piersi. Mam 25 lat, nigdy nie miałam faceta tym samym seks też nie wiem co to jest. O jeszcze lepsze... śmiejecie się jeszcze z tego że nigdy nie uprawiałam seksu.

Mówicie że to my szukamy księcia z bajki. Szukamy akceptacji, nie każda z nas jest idealna.


Dokładnie. Ale ja ci się kochana dziwię że nie możesz nikogo znaleźć , może jakiś Ukrainiec albo Rosjanin nam się zainteresował bo tam są przystojni mężczyźni? :) A tak poza tym tym bardziej powinnaś mieć powodzenie ze względu na długie nogi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...