Skocz do zawartości
Forum

Czy wynik HCH 3379,00 oznacza ciążę?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź ale jest jeden problem.
We wtorek byłam u ginekologa i nie znalazł pecherzyka ale za to znalazł na prawym jajniku torbiel wielkości 6 cm. Czy może jednak jest coś nie tak?
Kazał mi przyjść na ponowna wizyte w następny wtorek . Mam obawę ponieważ staram się o dziecko już 6 lat ponieważ mój mąż ma bardzo kiepskie nasienie .

Odnośnik do komentarza

Torbiel może dać fałszywie dodatni wynik co nie oznacza że nie jesteś w ciąży. Jeśli nic nie widział we wtorek a mógł nie zobaczyć to daj Boże żeby w ten wtorek się wyjaśniło. Ja pewnie w betę bym powtórzyła bo jeśli rośnie to powinien być dzidziuś. :)

Odnośnik do komentarza

Hej byłam u gina i dziś pokazał się pęcherzyk ale jeszcze nie ma zarodka ?! Kazał mi przyjść za 3 tygodnie.
Stwierdził że to jest ciąża wczesna i nic mi jeszcze powiedzieć nie może poza tym że to jakiś 4-5 tydzień .
Poza tym torbiel się zmniejszył z 6 cm na 3.5 cm ale pojawił się prawdopodobnie mięśniak z lewej strony o rozm. 3,1 x 2,1 x 2,5

monthly_2017_07/czy-wynik-hch-3379-00-oznacza-ciaze_4914.jpg

Odnośnik do komentarza

Suuuuper! Cieszę się.Z tymi dodatkami można przejść całą ciążę.Dzieciątko się niebawem pokaże,nic się nie martw. Już w przyszłym tygodniu na pewno będzie widać dobrze. Tak się to wszystko rozwija.Kiedy masz ponowną betę?

Odnośnik do komentarza

Narazie nic mi nie mówił o becie .
Mam całą stertę badań ale hcg tam nie ma .
Lecz tak czy tak zrobię ja w następnym tygodniu mam nadzieje że będzie dobrze !
Jeszcze jedna rzecz mnie nie pokoi.
Zaproponował mi badanie na zespół Downa czyli może coś podejrzewa ?
Czy to są rutynowe badania (raczej nie ) a poza tym w naszych rodzinach nikt nie miał zespołu Downa .
Dlatego - nie wiem o co chodzi ?

monthly_2017_07/czy-wynik-hch-3379-00-oznacza-ciaze_4916.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie zamartwiaj się.Badanie nie jest obowiązkowe,można je zrobić albo i nie.Na tym etapie nic nie może podejrzewać bo jeszcze dzieciątka nie widać. Faktem jest że im starsza kobieta tym większe ryzyko ale i 20latkom zdarzają się dzieci z Zespołem D.Jeśli w rodzinie nie ma nikogo z tym zespołem to ryzyko jest bardzo małe co nie oznacza że zerowe bo wszystko się może zawsze zdarzyć.Nie straszę naturalnie tylko piszę jak jest. Zadecydujecie razem z partnerem.Kiedyś tych badań się nie robiło.Zażywaj kwas foliowy,jeśli jesteś mało na słoneczku to wit.D i witaminki dla mam w pierwszym trymestrze.Pamiętaj że wszystko będzie dobrze i tak cały czas myśl. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...