Skocz do zawartości
Forum

Pomocy bardzo chciałabym mieć koleżankę


Gość Pomóżcieprosze

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinnam tu się wypowiadać, bo sama nie mam przyjaciół, ale wydaje mi się, że nie da się na zawołanie znaleźć przyjaciela. Choć koleżanki to i można mieć. Ja np. mam taką koleżankę którą znam poprzez to, że ona chodziła do klasy z dziewczyną która nas wszystkie zapraszała na urodziny. Ku zdziwieniu teraz nie utrzymuję zbyt kontaktu z tą dziewczyną, a z jej koleżanką z klasy już tak. Zdarza się, że piszemy dzień w dzień. Ale pasujemy w miarę temperamentami. Obie lubimy gimnastykę i takie tak rzeczy, obie też lubimy zwierzęta. Druga moja koleżanka to koleżanka którą poznałam w wakacje i całe wakacje co roku ze sobą spędzaliśmy. A nasi rodzice oczywiście też się przyjaźnią.
Czy mam jeszcze jakiś znajomych ? Cóż, pewnie znajdą się jacyś. Z niektórymi na przykład kiedyś utrzymywałam kontakt, a teraz nie.
Obecnie jestem czasem w środowisku koleżanek ale....jakoś nie ciągnie mnie do bliskich więzi. I uważam, że niestety ale właśnie ci samotnicy są tacy jak ja, niby chcą przyjaciół ale fakty są takie że wcale ich nie potrzebują. Albo najczęściej przyjaźnią się z tylko jedną osobą, którą naprawdę lubią.
Jak jest u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Gość Pomóżcieprosze

roshen - wiem, że nie da się "na zawołanie" znaleźć przyjaciela, dlatego na początek chciałabym szukać zwykłego koleżeństwa ;) Mam jakieś znajome i nawet kilka koleżanek, ale to są powierzchowne znajomości, z którymi nie mam perspektyw (ani nawet ochoty) na zaprzyjaźnienie się.

Odnośnik do komentarza

W pewnym wieku ciężko znaleźć koleżanki jeśli się ich nie ma z dawnych lat . W szkole te znajomości jakoś same się nawiązują i trwają , gorzej jak się już jest dorosłym i nie ma się kontaktu z kobietami jak np Ty kiedy w pracy masz samych mężczyzn. Myślę że jedyna receptą jest działać samej i szukać . Musisz wyjść do ludzi tam gdzie obraca się dużo kobiet . Dobrym punktem zaczepienia są jakieś zajęcia sportowe ja np swoją obecna najlepsza koleżankę poznałam na zumbie i sama do niej zagadalam :)
Dobra opcja to jakieś kursy np językowy lub typowo o tematyce kobiecej . Nie mogę tu doradzić jakie ponieważ nie wiem czym się interesujesz . Przyjaciół może na siłę się nie pozna ale za to koleżanki przy odrobinie zaangażowania i działania już tak :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...