Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego boję się wychodzić z łóżka?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przesadzam? Zacznę od tego, że mam 14 lat. Mój problem zaczął się ok 2 mies temu. Od tamtej pory często mam gorsze dni, jednak 2 ostatnie tyg były okropne. Bardzo dużo płaczę. Opuściłam się w nauce- straciłam sens, mam większą "potrzebę" na samotność. Często zamykam się w pokoju i w ciszy myślę. Mam kłopot z samą sobą, czuję się źle. Uważam, że jestem beznadziejna, leniwa i szukam wymówek, by nic nie robić. Nie chcę wychodzić z łóżka. Boję się, że nikt nie weźmie mojego problemu na powanie.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego sądzisz, że nikt nie weźmie Twojego problemu na poważnie? Drogą wirtualną nie da się niestety postawić diagnozy, ale wiele Twoich objawów (płaczliwość, samotność, unikanie towarzystwa, brak motywacji, niska samoocena itp.) może komponować się w nastrój depresyjny. Z tego względu nie bagatelizuj swojego samopoczucia i skorzystaj z pomocy specjalisty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Faktycznie wiele wskazuje na depresje .Obniżony nastrój , to jedno ,ale brak sił i chęć leżenia w łóżku wskazuje na nasilone objawy. Powinnaś udać się do lekarza. Powiedz rodzicom ,że potrzebujesz pomocy. Rodzice czasem nie zwracają uwagi na takie symptomy, albo widzą ,że coś jest nie tak , lecz sami nie wiedzą co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...