Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku


Gość Słońce82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słońce82

Witam. Mam problemy z penisem a mianowicie. Wczoraj zawaliłem sobie konia i problem polega na tym że nie dostałem wytrysku.
Co jest nie w porządku?
Czy mam jakieś problemy z penisem?
PS. Wcześniej miałem normalnie wytrysk
Proszę o pomoc i mądre odpowiedzi
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak, to coś nienormalnego. W związku z tym wal do urologa & seksuologa.
Dodatkowe info jak już będziesz po 50-tce: często takich mężczyzn łapie gruczolak prostaty, i ponieważ konieczne jest operacyjne jego usunięcie, to w "nagrodę" przyplątuje się "wytrysk wsteczny", czyli sperma nie tryska do pochwy a cofa się do pęcherza moczowego.

Odnośnik do komentarza
Gość Słońce82

MoniczkaMoniczka
Ja bym poszła do specjalisty. Kiedy z moich chłopakiem dzieje się coś poważnego to staram się go zawsze wysłać do lekarza. Faceci są uparci i nie chcą chodzić ale czy chcesz mieć dzieci w przyszłości? Tantra-jeżeli nie ćwiczyłeś lub nie wiesz co to to czym prędzej do lekarza idz!

Na dzieci jestem już za stary

Odnośnik do komentarza
Gość pani doktor

Podejrzewam, że masz wytrysk wsteczny do swojego pęcherza moczowego, zatem zwal konia, przytrzymaj mocz, po kilku godzinach oddaj mocz do słoika. Zanieś go do laboratorium do zbadania ilości i żywotności plemników. To tak na wszelki wypadek, gdyś chciał zapłodnić przyszłą żonę poprzez in vitro.

Odnośnik do komentarza

W tym wieku nie powinieneś się masturbować. Przyczyną mogą być zaburzenia konwersyjne, czyli brak jakiejkolwiek więzi uczuciowej z dziewczyną. Gdybyś tą więź miał, to byś tego nie robił. Masturbacja w twoim przypadku jest podobna do choroby sierocej u kilkuletnich dzieci, które się masturbują.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...