Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ojciec mnie nienawidzi


Gość battery

Rekomendowane odpowiedzi

Gość battery

Często wmawia mi coś co nie jest prawdą. Jest dobry tylko wtedy gdy coś ode mnie chcę. Naprawdę wiele wytrzymuję ale momentami mam już dość. Staram się jak mogę, naprawdę dużo robię ale zawsze jest coś. On mnie tak traktuję przez moją niepełnosprawność. Po prostu nie może znieść że ma kaleczne dziecko. Oczywiście nikt nie jest święty i niby każdy musi nieść swój krzyż ale dlaczego ja. Wiem że wielu ludzi ma podobnie a nawet jeszcze gorzej, ale ja chcę tylko spokojnie żyć. Nie wiem co mam robić. W moim przypadku niestety raczej wiele się nie da. Nie potrzebuję litości ale odrobinę zrozumienia. Może ktoś ma podobnie i chciałby coś napisać? Z góry wszystkich was pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz, a nawet nie powinnaś udowadniać ojcu swoim zachowaniem, że zasługujesz na miłość. Odnoszę wrażenie, że usługując mu i robiąc wszystko, czego zapragnie, chcesz wkupić się w jego łaski i zarobić u niego na uznanie. Tak się nie da. Poza tym jeśli jesteś niepełnosprawna od urodzenia, to nie jest Twoja wina (nie piszesz o rodzaju kalectwa). Czy jesteś otoczona profesjonalną pomocą, np. psychologiczną? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość battery

Witam. Dziękuję za odpowiedzi. Było mi sądzone że nikt nie odpisze. Pani Kamilo owszem ma Pani rację, chcę przypodobać się ojcu, wiem że to tak nie działa. A jeśli chodzi o niepełnosprawność, to naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...