Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nowo poznany chlopak


Gość Angellaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angellaa

Witam, nurtuje mnie jedna kwestia. Jakiś czas temu poznałam chłopaka, jest starszy ode mnie kilka lat. Spotkalismy sie, było zwyczjnie ale sympatycznie. Nie wiem jednak jak on to dalej widzi bo sie jakby nie ujawnil, a ja nie wiem co mam myslec. Fakt jest taki,ze podziekowal mi za spotkanie i wciaz pisze do mnie codziennie. Mamy kontakt jednym slowem. Wypytuje mnie wciaz o pewne rzeczy. Co ja mam o tym mysleć? Czy można na tej podstawie stwierdzic że mu sie spodobalam dlatego pisze? A jesli tak to dlaczego mi wprost nie powie,ze chcialby sie ze mna spotykac? Jest typem raczej spokojnego faceta. Czy jesli "ciagnie" te rozmowy to on widzi dalszy ciag tej znajomosci czy tak pisze żeby mnie nie urazic i nie zerwac od razu kontaktu? Nie moge go rozgryzc a glupio pytac wprost w tym momencie? Dodam,że wiem że pisze jeszcze z innymi z tym,że nie wiem na jakim etapie sa te inne jego znajomosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Angellaa

Wcale nie oczekuje deklaracji. Chciałabym jedynie widziec jakiekolwiek sygnaly z jego strony. Cokolwiek.

Chociaz w sumie moze i racja ze skoro pisze,utrzymuje kontakt to ,to jest wlasnie juz jakis sygnal pozytywny. Z reszta wygadal sie troche ze chcialby sie spotkac ponownie tyle ze ja wtedy bylam zajeta i on to wywnioskowal z kontekstu.

Wiem, rozumiem ze czas jest potrzebny bo sie trzeba poznac. Ale nie sądziłam ze jakikolwiek FACET moze wydac sie taki niezdecydowany gdy juz sie spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Nie każdy jest przebojowy, nie każdy od razu składa deklaracje.
Rozmawia z tobą, więc jest zainteresowany.
Cierpliwości, zobacz jak ta znajomość się rozwinie.
Jeśli nie miałaś czasu gdy on proponował spotkanie, to teraz napisz, że chętnie byś się z nim spotkała, bo teraz masz więcej wolnego czasu.
Może to go zachęci.

Odnośnik do komentarza

Tez uważam,że powinnas wyluzować. To poczatek znajomosci i musicie dac sobie czas na lepsze poznanie. Jednak jak pisze do Ciebie to na pewno mu sie wstepnie spodobalas i chce miec kontakt. To dobrze rokuje. Ale cierpliwosc tez jest potrzebna:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...