Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mam zrobić, jeśli jestem tak bardzo zakompleksiona?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój problem trwa już od dłuższego czasu.Jestem tak zakompleksiona, że nie jestem w stanie spojrzeć komukolwiek w oczy, a kiedy ktoś na mnie spojrzy to od razu odwracam wzrok.W myślach tworze sobie scenariusze w których widzę co inni o mnie myślą, a kiedy słyszę grupkę śmiejących się osób to zawsze myślę, że śmieją się ze mnie.Co mogę na to poradzić?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu nie utożsamiaj się z tym co twój umysł projektuję i jest iluzją ?
Może po prostu od tak nie wierz w to i skup się na oddechu i tam swoją koncentracje wrzuć na sobie i na swoim oddechu .
A poczucie wartości no cóż to jest proces i budowlą może lepiej ominąć to kim Ty jesteś i robić w okół tego otoczkę a skupić swoje nastawienie na pracy nad samym sobą znaleźć sobie cele życiowe i z dyscypliną do nich dążyć byś miała większą siłę :) .

Odnośnik do komentarza

Oglądałam "taniec z gwiazdami"
Drugie miejsce zajęła Iwona Cichosz, i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że ta pani jest kompletnie głucha.
Ale ona chce żyć jak normalni ludzie, chce korzystać z przyjemności życia, chce się nim cieszyć.
I do tego się wszystko sprowadza. TRZEBA CHCIEĆ!!!!
Życie może być cudowne i wspaniałe, jeśli się tego chce.
Wszystko zależy od naszych myśli.
Nie od innych ludzi, nie od sytuacji, nie od rodziny, tylko od nas samych, od naszych myśli.
Chcesz się cieszyć z życia?
To zacznij dostrzegać pozytywne aspekty, zacznij marzyć i zacznij realizować te marzenia .
Ale trzeba zacząć od pozytywnych myśli.
Tylko od ciebie zależy, czy chcesz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...