Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z psychicznie chorą sasiadką


Gość maccciek0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maccciek0

Moze ktos mial podobny problem i doradzi co robic, bo mnie szlag trafia. Wiec chodzi o to, ze mam porąbana, chyba psychicznie chora sasiadke. Odkad wprowadzilem sie do domu mam z nia problemy. Sasiadka potrafi wystawac pod moja brama przez dlugi czas (nikt normalny by tyle nie stal), obrzuca mnie wyzwiskami, jak wychodze i akurat mnie widzi, straszy, ze wezwie policje, bo to,bo tamto (setki powodow wynajduje, jeden bardziej chory od drugiego). Nie tylko straszy, bo pare razy juz to zrobila. Od okolicznych sasiadow wiem, ze pani ma nierowno pod sufitem, np potrafi sie wydzierac na pol okolicy, wszystko i wszyscy jej przeszkadzaja. No ogolnie: lepiej unikac, a nie dyskutowac. Ok, ale sasiadka do mnie najbardziej sie dowala. Rozmowy z nia, normalne i na spokojnie NIC nie daja, wiem, bo probowalem. Raz nie wytrzymalem i powiedzialem jej, ze jeszcze raz zobacze ja pod moim oknem lub uslysze, jak mnie wyzywa, to obije jej morde. Tak, wiem, nie powinienem byl tego robic, ale emocje wziely gore. I tutaj pytanie: co robic? Jak rozwiazac problem z sasiadka? Rozmowy - jak wyzej - odpadaja. Nie maja sensu. Nie wiem, czy babka ma jakas rodzine czy nie, ale raczej nie. Jest specyficzna, nie da sie ukryc. Jest rada na kogos takiego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...