Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dziwne zachowanie


Gość Wikii3665

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wikii3665

Mój tata jest kierowcą ciężarówki, jeździ w trasy na 2 tygodnie, przez co jest w domu bardzo rzadko. Zauważyłam u siebie, że od dłuższego czasu, kiedy tata jest w domu cały czas mam zły humor, płaczę. Gdy rozmawiam z nim chociażby o pogodzie łzy napływają mi do oczu.
Ktoś wie czym jest to spowodowane? Co mogę zrobić, aby tak się nie działo?

Odnośnik do komentarza

Wiki , z Twojej wypowiedzi wynika , że Twoje zachowanie jest związane z obecnością ojca w domu. Nic nie piszesz o waszych wzajemnych relacjach. Może nie uświadamiasz sobie , że Ci go brakuje na co dzień , albo jest jakaś inna przyczyna Twojego stanu psychicznego . Na przykład wolisz , kiedy nie ma go w domu.Ale o tym musiałabyś więcej napisać. Może masz psychologa w swojej szkole z którym mogłabyś o tym porozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Bardzo trudno poradzić coś takiej osobie jak ty przez internet. Zbyt mało danych, zbyt krotki opis Twojej sytuacji. A przecież problem który się pojawił nje powstał nagle. Musiało się albo coś stac w przeszłosci albo nastąpila jakaś stopniowa ale znacząca zmiana, ale nie było to albo zauważalne, chociaż Twoja reakcja na te zmiany/ę pojawiła się nagle. Na pewno jednak w zdrowych stosunkach między ojcem a córką miedzy krórymi panuje miłość (sam mam w domu córkę 23lat) nie powinno dochodzic do sytuacji opisanej przez Ciebie. Najlepiej abys zwróciła się z tym do poradni zdrowia psychicznego, lub nawet do psychologa szkolnego o ile jeszcze chodzisz do szkoły. Życze Ci aby Twoje problemy skończyły się jak najprędzej. Zasięgnij rady specjalisty a na pewno wszystko uda się po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...