Skocz do zawartości
Forum

Jak odzyskać Żonę po mojej zdradzie?


Gość przemustoja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doktor Paj-Hi-Wo

Tego już nie uratujesz. I dobrze dla niej. Dla ciebie też. Bo nawet gdyby jakimś cudem, żona wybaczyła i dała wam kolejną szansę, to ten koszmar i upokorzenie w jej głowie by pozostały. Takich rzeczy się nie wybacza. Zdrada z kobietą to cios, ale zdrada z facetem plus nowina, że najbliższa ukochana osoba jest kimś innym niż się myślało....to już w ogóle szok i ból nie do opisania. Przynajmniej tak byłoby w moim przypadku, a uwierz mi, że chyba tylko jakaś desperatka przeszłaby do porządku dziennego dowiedziawszy się, że jej mąż ma skłonności homoseksualne i sobie używa na tym polu w najlepsze.
I dobrze ktoś tutaj napisał, możesz zaprzeczać, że nie jesteś homo, czy bi. Owszem jesteś, bo nie czułeś obrzydzenia i twoje wyskoki były powtarzane. Tak w ogóle, to jak Ty się jeszcze możesz tłumaczyć, że nie wiesz co Ci odbiło? Mógłbyś tak mówić, gdyby to był epizod, ale zdrada wielokrotna, to już nie przypadek i nie tymczasowo zmącony umysł.
Żona już się po tym nie podniesie. A jeśli da wam szansę i będzie chciała zapomnieć, to bez przerwy będziesz inwigilowany, o zaufaniu możesz w ogóle zapomnieć, bo Ona będzie zawsze miała przed oczami jedno. Więc uważasz, że to będzie dobre życie? Spaprałeś wszystko dokumentnie już na zawsze. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Gość doktor Paj-Hi-Wo

onkaY, zdrada z kobietą, to ból, zdrada z mężczyzną, to dodatkowa atrakcja do udźwignięcia, bo nagle się okazuje, że mąż ma preferencje seksualne o których nie mieliśmy zielonego pojęcia. I obrzydzenie, to naprawdę najmniejszy problem do przyjęcia na klatę.

Też myślę, że to dość zręcznie opowiedziana fikcja. Dość, ale nie do końca, bo wiele rzeczy się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Gość przemustoja

~przemustoja
Aczkolwiek mogę się mylić, bo właśnie tak się złożyło, że przed chwilą miałem delikatne zderzenie z baranem co w efekcie poskutkowało tym, iż straciłem pamięć :D

Pora chyba zakonczyć ten wątek. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. wszystkim trolom dziekuje za brak szacunku.

Cała historia jest prawdziwai toczy sie teraz w zyciu.

Odnośnik do komentarza
Gość doktor Paj-Hi-Wo

Nie trzyma się kupy na przykład to, że piszesz o wielokrotnych zdradach z mężczyznami. A tutaj opowiadasz o tym, jakby był to epizod. Nie masz pojęcia co Ci odbiło. Odbić korba, to mogła raz, nie kilka razy.
Póki żona nie wykryła zdrad wszystko było ok? Nie uważałeś, że jesteś żałosny i ranisz ? Chyba nie. Nie wiedziałeś, że gdy to się wyda, Twoje małżeństwo legnie w gruzach? Aż taki brak wyobraźni? A teraz nagle okazuje się, że żona, to najpiękniejsza rzecz jaka Cię w życiu spotkała? A zdradzając ją nie wiedziałeś o tym? Itd...

Naczelnym trollem tego forum był, jest i będzie Mahomet. Człek ten ma nudne życie do bólu i trollowanie, to jego naczelna rozrywka. Za moment będzie mną. Wszyscy niezalogowani niestety są jego zabawkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...