Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość j...m

W jaki sposób schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość j...m

Chce schudnąć - mam 13 lat i 70kg, wiem ze nadwaga, chce po prostu zgubić brzuch i okolice... ćwiczę jakieś 4.5h tygodniowo... chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pistacja35

Schudłam może nie dzięki samemu Slimunox ale na pewno wspomógł dietę.Dzięki tym tabletką nie odczuwałam głodu a przemiana materii była też znacznie szybsza.Ja jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia 38l.

Jakiś czas temu chciałam zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Koleżanka ze Szwajcarii poleciła mi naprawdę dobre tabletki Nature Essence. Problem polegał na tym, że nie były one dostępne w Polsce i musiała mi je przysyłać. Po ok trzech miesiącach zażywania tego specyfiku oraz rozpoczęciu chodzenia na basen (2x 1h w tygodniu), schudłam 13kg, beż morderczych ćwiczeń i głodówki. Same tabletki pewnie, aż takiego efektu by nie dały, ale z połączeniem z basenem efekt był dla mnie zadawalający. Jeśli chcesz tego spróbować sprawdź na stronie http://natureessence.ch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łucja8

Ja też stosowałam środek Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie uzyskać. W 3 miesiące schudłam 13 kilogramów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryśka77

Sama jestem bardzo zaskoczona skuteczność Foreverslimu.Nie spodziewałam się aż takich dobrych efektów.Sądziłam że nie będą one aż tak dobre.Dla mnie rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Truskawa6

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy .Kurację z Foreverslim przedłużyłam o dwa miesiące.Efektem jest teraz rozmiar 38.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola.P2

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Slimunox okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maxxowo22

Ogranicz węglowodany, zamów sobie jakieś witaminy i nic więcej Ci nie potrzeba. W tym wieku metabolizm jest wystarczająco szybki, aby chudnąć bez większych ilości ćwiczeń itd..Sam zresztą kiedyś byłem w podobnej sytuacji..Jedyne co brałem to białko, które kupiłem w Elite Sport Food no i przede wszystkim samodyscyplina..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

Chodzę, co jakiś czas na masaże odchudzające do Bunkier Spa i naprawdę mogę polecić to miejsce i zabiegi, bo widać efekty! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...