Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marika1234

Zdrada

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marika1234

Jestem z chlopakiem od ponad 3 lat. Pierwszy raz zdradzilam go ze swoim szefem. Drugi raz z kolega . te romanse trwaja dalej a ja dalej w tym zwiazku. Moj chlopak zaczal sie brzydko odnosic do mnie. Chce z nim zerwac ale z drugiej strony cos mnie przy nim trzyma. Co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 24lolita

twojarenia
Jesteś strasznie zakłamana i zakochana,ale w sobie.Boisz się być sama.Ot co.

a ty jesteś żałosna ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marika1234

Wiem ze zle robie. Ale do tamtych nic nie czuje. Z chlopakiem jestem chyba z przyzwyczajenia ale nie umiem odejsc od niego. Moze faktycznie boje sie byc sama albo zmian co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marika1234, czy Twój chłopak jest świadomy, że go zdradzasz, dlatego zaczął Cię wyzywać? Jeśli tkwicie w tej relacji - on, wiedząc, że go zdradzasz z innymi, a Ty zdradzając, to oboje jesteście niedojrzali do poważnego związku. Zachowujesz się nie fair w stosunku do swojego faceta. Dlaczego go zdradzasz? Nie zaspokaja Cię? Szukasz innych doznań? To nie są powody, by robić skok w bok. Gdy nawet coś się nie udaje w związku, to trzeba ze sobą rozmawiać, a nie uciekać w ramiona innych mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość neridion

Mnie dziewczyna zostawiła własnie przez ciągłe krytykowanie jej i wytykanie błędów. Taki charakter… ale odzyskałem ją dzięki stronie odzyskacbyla.com.pl, bo pokazali
mi jak źle traktowałem moją Ankę. Od tego minęło pół roku i cały czas jesteśmy razem ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...