Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Propozycja


Gość abc213

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele lat utrzymuje kontakt z mezczyzna mieszkającym pol Polski ode mnie.Razem edzie 10 lat.Od roku zaczal mi wysylac jakies sygnaly,ze chciałby związku-tak twierdzil i tp stałego,uczciwego.Jednoznacznie nie dalam mu odpowiedzi ze chciałabym z nim być.Proponowal mi przeprowadzke do siebie nawet.Niedawno zaproponowal sex w hotelu_od tego czasu zaczelam go unikac i się wymigiwać od czegokolwiek.Wczoraj pisząc do mnie maila zakomunikowal mnie ze na weekend kupil sobie duza paczke prezerwatyw.Nic a to nie odpowiedziałam. Zwiazek mu chodzil ze mna po glowie czy najzwyczajna chlopska chuc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli i ty masz ochotę na związek, to spotkajcie się.
Jeśli nie chcesz tego, to napisz mu o tym. Jasno i wyraźnie, by nie było żadnych dwuznaczników.
Np. napisz, że jest twoim prawdziwym przyjacielem, że cenisz sobie rozmowy z nim , ale wolisz, by wasza znajomość pozostała taka, jak jest.

Co mu chodzi po głowie? To tylko on wie.

Odnośnik do komentarza

Takimi uwagami o prezerwatywach w sytuacji, gdy mieszka daleko a ma nadzieje, że myslisz o nim jako o facecie, chce Cię zmobilizować do jakis konkretniejszych ruchów. Czyli abys odpisała jak sugeruje unna badzmy znajomymi czy przyjaciólmi lub abyś, w jakiejkolwiek formie wyraziła zaniepokojonie jakie ma tam znajome, o jakim temperamencie,że te prezerwatywy są mu w takich dużych ilościach potrzebne, zebyś po prostu okazała jakąś zazdrośc.

Swoją drogą, gdybyście po prostu mieli być parą, to 10 lat znajomoci wygląda mi jak u Brzechwy wierszu o czapli i żurawiu:
http://wiersze.juniora.pl/brzechwa/brzechwa_zk6.html

Odnośnik do komentarza

~abc213
Widywaliśmy się pare razy tylko.A komunikat ze ma prezerwatywy to wiadomo ze nie w gotowości dla mnie bo kilometry. Z jakiegoś powodu mi o nich napisal i tym przedstawił fakt o ewentualnym byciu razem w innym świetle..

Zaprzeczasz sama sobie. Jeśli wiesz, że te prezerwatywy nie dla ciebie, to mogłaś mu życzyć miłej zabawy.
Ewentualne bycie razem, w jakim świetle?
Stawiam na "chłopską chuć" :)
10 lat kontaktu, zaledwie kilka spotkań (nawet nie wiesz, czy on jest z kimś związany), w rzeczywistość macie oddzielne życie i tak naprawdę nie znacie się.
Jeśli on poważnie myśli o związku z tobą, to niech sam przeniesie się do twojej miejscowości, skoro tak mu zależy.
Z tymi prezerwatywami wyskoczył jak Filip z konopi, albo jest prostakiem, albo ma taki ciężki dowcip, lub zaryzykował myśląc, że się nakręcisz i przyjedziesz mu ulżyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...