Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia po okresie a ryzyko ciąży


Gość L...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,kochałem się z moją dziewczyną bez zabezpieczenia 3 dni po jej okresie (17 12). Długość cyklu u niej to 29-31 dni a dlugosc okresu to 6 dni. Przez ostatnie miesiące miała wszystko regularnie. Dzień owulacji wypada jej 23.12 - 25.12. Do wytrysku doszło na zewnątrz. Jaka jest szansa na zajście w ciążę w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

prawdopodobieństwo jest znikome, ale musisz sobie zdawać sprawę, że owulacja zawsze może się przesunąć, dlatego fazy cyklu powinno się wyznaczać na bieżąco na podstawie objawów. Można dzięki temu szybciej wychwycić różne anomalie. Jeśli dziewczyna będzie mieć problem z interpretacją możecie kupić specjalny tester np Afrodytę na ślinę.

Odnośnik do komentarza
Gość Titinka

A nie lepiej jakbyście się zaczęli zabezpieczać przed ciążą? Przecież taki stres tez może przyczynić się do przesunięcia okresu. Poza tym nawet preejekulat zawiera żywe plemniki wiec ryzyko ciąży zawsze jakieś macie. Tez tak na początku się stresowałam ale teraz biorę pigułki belara z mniejsza dawką hormonu -lekarz mi takie dobrał i mam regularny okres i nie martwię się o przypadkową ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...