Skocz do zawartości
Forum

Strach przed samotnością..


Gość Tok99

Rekomendowane odpowiedzi

Strach polega na tym że kiedy się boimy to bardzo tego nie chcemy. Mam 17 lat dokładnie za 4 tygodnie. Jestem już zmęczony nie mam facebooka ani znajomych nawet kontaktu żadnego. Szkoła to wstyd a życie to dno czasem zastanwiam się po jeszcze jestem. I dochodzę do wiosku że po nic. Strach jednak jnie polega na tym co jest teraz lecz na tym co bedzie mnie czekać. Boję się przyszłości nie wiem czy sobie poradzę. Mam problemy społeczne więc pewnie bedzie problem z pracą. Dodam że cierpię na depresje I bulimię więc nie wyglądam jak na ten swój wiek. A moje życie to cały czas siedzenie w domu. Chce odpowiedzi co zrobić żebym nie został bez niczego.

Odnośnik do komentarza

Strach przed samotnością? A może bardziej przed bulimią depresją. Bo widzisz brak ludzi to brak głupoty , zaś posiadanie pięknej ciszy. Ty masz ciszę i mądrość?
Zastanawiam ale nad Tobą. Bulimia. To ma swoją przyczynę. Jesteś w trudnym wieku. Uwierz mi, kiedyś będzie lepiej. A na ten moment radzę lagodnie, stopniowo wprowadzić radości więcej w życiu. I staraj się nie obwiniać, lecz zwalaj winę na hormony. To ich wina. Lecz kiedyś się uspokoją i będziesz spelnionym spokojnym człowiekiem mającym dystans, i kontrolę nad swoim życiem. Nie spieprz tylko edukacji bo od matury zależy twoja dalsza ścieżka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...