Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności podczas stosunku


Gość krolikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam na imię Ola, mam 18 lat i od 1,5 roku współżyję ze swoim chłopakiem. Niestety jeszcze nigdy nie osiągnęłam orgazmu. Od ok roku nie odczuwam w ogóle przyjemności (bólu również nie). Wcześniej było mi dobrze w konkretnych pozycjach, teraz nawet w nich nie jest mi dobrze.
Odczuwam podniecenie, ale nie czuję potrzeby kochania się - gdyby tego nie było to byłoby wszystko dobrze. Moje podniecenie kończy się kilka chwil po wprowadzeniu członka - orientuję się, że ZNOWU nic nie czuję. Kończy się to za każdym razem moim płaczem z bezradności. Razem z chłopakiem próbujemy nowych pozycji, różnych sposobów, ale to tylko "bije" we mnie. Nie wiem w czym tkwi problem, może w młodym wieku?
Proszę o pomoc,
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam

Od jakiegoś czasu nie odnoszę żadnej przyjemności podczas seksu... Współżyje od kilku lat i nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Osiągałam orgazm prawie za każdym razem. W chwili obecnej to się zdarza bardzo rzadko... Coraz częściej udaje orgazmy choć partner piesci mnie dokładnie tak jak uwielbiam. Kiedyś sprawiało mi to ogromną przyjemność, teraz wręcz przeciwnie- nie mam z tego żadnej przyjemności.
Dlaczego??
Czytałam sporo na ten temat i nie znałazłam nic co by mi mogło pomóc.
Tabletek nie zmieniłam od roku, nie prowadze stresującego życia...
Więc dlaczego od jakiegoś czasu seks nie przynosi mi żadnej przyjemności??
Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza

też miałam podobny problem, tzn brak ochoty na sex i w sumie zerowe libido bałam się że mój chłopak tego nie wytrzyma ale on zamiast szukać sobie innej, to znalazł taki suplement Loaded Guns na poprawę libido niby dla mężczyzn ale doradzili mu na forum że na kobiety też działa w podobny sposób, zakupiliśmy na allegro opakowanie i poskutkowało, po zażyciu 3 kapsułek mam bardzo wzmożoną ochotę na sex i nareszcie odczuwam satysfakcję ze zbliżenia z moim facetem

Odnośnik do komentarza
Gość rtretreg

mi pomogły takie tabletki Feminam Libido w składzie mają nietypowe ale bardzo mocne i skuteczne zioła z Ameryki Południowej i Środkowej, można je poszukać i samemu robić sobie napary niestety nie wiem w jakich proporcjach wtedy

Odnośnik do komentarza

znam biorę ten feminam libido od 2 miesięcy - 1 tabletkę dziennie i jest zasadnicza poprawa nie tylko jeśli chodzi o libido ale również samopoczucie styl ubierania się i zainteresowanie mężczyzn. Zaczęłam również uprawiać bieganie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...