Skocz do zawartości
Forum

Dieta 3 posiłki dziennie


Gość ada333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 14 lat, warze 47 kg, mam 153 cm wzrostu. Moim pierwszym pytaniem jest, czy ta waga jest odpowiednia dla mojego wieku? Po drugie mam problem z zadużym brzuchem i za grubymi nogami. Czy dieta 3 posiłki dziennie, brak słodyczy i napojów gazowanych, owoce miedzy posiłkami, a do picia herbata lub woda niegazowana i biegi wieczorami, jest odpowiednia dla mojego wieku? Chciałabym dodać że jestem typem sportowca, więc uprawiam biegi regularnie i w ciągu dnia różne inne sporty.Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa więc nie musisz się odchudzać. Co do diety to powinnaś spożywać 4-5 posiłków czyli: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. kolację staraj się jeść na 2-3 godziny przed snem.Masz rację rezygnując ze słodyczy i napojów gazowanych. Twoja dieta nie powinna Ci zaszkodzić, jeżeli będziesz jadła normalnie czyli nie rezygnowała z poszczególnych rzeczy typu cukry czy tłuszcze. A jedynie ograniczała ich ilość to na pewno sobie nie zaszkodzisz. Pamiętaj o tym tylko aby jeść owoce i warzywa oraz pić minimum 2 litry wody dziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...