Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, kołatanie serca i duszności a nerwica serca


Gość PAPYCIA

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!
MAM 23 LATA I OD SIEDEMNASTEGO ROKU ŻYCIA COŚ SIĘ ZACZĘŁO DZIAĆ.
OBJAWY TAKIE JAK: ZMĘCZENIE, KOŁATANIE SERCA, DUSZNOŚCI, UCZUCIE ZEMDLENIA NASILAŁY SIĘ CORAZ BARDZIEJ. ZACZĘŁAM SOBIE RADZIĆ BRAŁAM lek PRZECHODZIŁO. CO DZIEŃ ODKĄD PAMIĘTAM KRĘCI MI SIĘ W GŁOWIE I SZUMI W USZACH. BYŁAM U NEUROLOGA. POWIEDZIAŁ, ŻE TO NERWICA. NO TO OK. LĘKI SIĘ NASILAŁY BOLAŁO MNIE WSZYSTKO , WIĘC CZĘSTO CHODZIŁAM DO LEKARZA, ALE ON NIC NIE WIDZIAŁ. OD ZESZŁEGO ROKU ZACZĘŁO POBOLEWAĆ MNIE SERCE, LEKARZ SŁYSZY JAKIEŚ SZMERY, ALE CZY MA TO SENS LECZYĆ. I TAK NIC NIE POMOŻE? CZUJE PIECZENIE W KLATCE I KŁUCIE, POCĄ MI SIĘ RĘCE I CZUJĘ SIĘ CORAZ GORZEJ. CO MAM ROBIĆ? GDZIE SIĘ UDAĆ? CZY FAKTYCZNIE JEST TO NERWICA? I CZY TO WSZYSTKO SIEDZI W MOJEJ GŁOWIE? NAJGORSZE JEST TO, ŻE NIE MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ. MĄŻ SIĘ DENERWUJĘ, ŻE WCIĄŻ ŹLE SIĘ CZUJĘ, ALE JA NAPRAWDĘ NIE WIEM CO ROBIĆ. PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza

Objawy świadczą niestety o nerwicy, ale dla pewności warto wykonać badanie EKG. Jeśli badanie nie wykaże żadnych problemów z sercem, powinnaś udać się do psychologa. On postawi konkretną diagnozę czy to faktycznie nerwica i rozpocznie terapię. Najważniejsze, aby nie lekceważyć tych objawów, bo z czasem mogą się nasilać. Dzięki pomocy psychologa lub psychiatry będziesz mogła się ich pozbyć albo przynajmniej je zminimalizować. Dlatego nie czekaj - zapisz się do specjalisty i rozpocznij leczenie. Musisz dbać o swoje zdrowie i walczyć o swoje szczęście. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...