Skocz do zawartości
Forum

Dieta a chęć na słodycze


Gość wiolet

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na diecie juz prawie miesiac, schudlam juz 6 kg, a moj cel to kolejne 5 lub 6 kg. caly czas trzymam sie zasad i nie zjadlam niczego slodkiego. ogolnie mowiac nie oszukiwalam. ale dostalam okresu i po prostu nie wytrzymalam. zjadlam cos w rodzaju drozdzowki i bardzo gryzie mnie sumienie bo nie wiem czy wlasnie zaprzepascilam cala diete czy powinnam nadal kontynuowac i liczyc na to ze jeszcze schudne. moja siostra, ktora tez jest na diecie dukana twierdzi ze w takim przypadku trzeba zaczac od nowa, ale nie chce mi sie za bardzo w to wierzyc. nie wiem co robic. pomozcie mi bo nie chce sie na darmo katowac jesli przez jedna drozdzowke stane teraz w miejscu i nie zrzuce ani kilograma. co powinnam wiec robic. czy nadal trzymac sie diety?

Odnośnik do komentarza

Odstępstwo od diety od czasu do czasu nie jest niczym złym, jest wręcz wskazane. Spokojnie! Nie musisz mieć aż takich wyrzutów sumienia. Poza tym pamiętaj, by tempo odchudzania nie było większe niż 1 kg na tydzień, inaczej spowolnisz przemianę materii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...