Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a seks przerywany


Gość Chan Si

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
10 dni temu współżyłam ze swoim partnerem. Był to stosunek przerywany. Skończył na moim brzuchu, po czym "zgarnął" palcami spermę i włożył mi je do pochwy - dwukrotnie. Miesiączki mam bardzo nieregularne, także nie jestem w stanie określić dokładnej daty kiedy powinnam ją dostać, ale sądzę, ze za około 6-10 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że nie mam jakichś wyraźnych objawów, prócz bólu i strasznego bulgotania w brzuchu który utrzymuje mi się od tygodnia. Test robiłam w 6 dniu po stosunku i wyszedł negatywny, ale zdaje sobie sprawę, ze mogło być to za wczesśie. Jakie są szanse, że mogę zostać mamą?

Odnośnik do komentarza

~pepsiak
Witam.
10 dni temu współżyłam ze swoim partnerem. Był to stosunek przerywany. Skończył na moim brzuchu, po czym "zgarnął" palcami spermę i włożył mi je do pochwy - dwukrotnie. Miesiączki mam bardzo nieregularne, także nie jestem w stanie określić dokładnej daty kiedy powinnam ją dostać, ale sądzę, ze za około 6-10 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam, że nie mam jakichś wyraźnych objawów, prócz bólu i strasznego bulgotania w brzuchu który utrzymuje mi się od tygodnia. Test robiłam w 6 dniu po stosunku i wyszedł negatywny, ale zdaje sobie sprawę, ze mogło być to za wczesśie. Jakie są szanse, że mogę zostać mamą?

Tak to troche za wczesnie.Ten tydzien choc trzeba grzecznie odczekac. Ja uwazam,ze szanse są bo wytrysk pomimo tego ze byl to nasienie zostalo wprowadzone dopochwy i moglo sie cos z niego przedostac. Stosunek przerywany to w zadnym razie nie jest froma antykoncepcji wiec zawsze nalezy liczyc sie z niejako podwojnym nawet ryzykiem. Poczekaj jesli okresu nie bedzie zrob ponownie test.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Stosunek przerywany - jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Razem z moim partnerem uprawialiśmy seks w dni niepłodne (tak wynika z moich dokładnych obserwacji), ale niestety moje cykle wypadają nieregularnie i ciężko jest wyznaczyć dzień płodny. Mimo, że bardzo uważamy, to jednak strasznie obawiam się preejakulatu. Ostatnią miesiączke dostałam 7.12, a wtedy mój cykl trwał 30 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...